Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

~Panatuśka niezalogowany
1 października 2013r. o 18:29
Ja znam to miejsce, ale niestety nie przez wesele,za to mój znajomy robił tam 1,5 roku temu i też mi polecał, ale niestety dla Nas ciut za mało miejsca i mało noclegów - 70 zł/ os i niby 140 zł menu, ale niewiem jak teraz jest. Jezenie zachwalał, otoczenie naprawdę ładne, właściciele ponoć bardzo mili:) A my się zdecydowaliśmy na Stary Młyn w Chocianowie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mel niezalogowany
1 października 2013r. o 21:56
~olga napisał(a): My mieliśmy imprezke w Innej Bajce! możliwość negocjacji ceny odnośnie hoteliku- a pokoje!! rewelacja, goście byli w totalnym szoku! Na jedzenie też nie ma co nażekać nawet gdyby chciało się! naprewde pychotka w super cenie! może podjedżcie tam?? na Mostową. My polecamy!


imprezke czy wesele? ile tam jest miejsca i jaka cena wynajecia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panatuśka niezalogowany
1 października 2013r. o 23:09
Ja się dowiadywałam o innej bajce to mało miejsca tam jest, zeby nie sklamac ok 50:) nie nadaje sie na wieksze wesele tak mi Pan wlasciciel powiedzial;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10899
#KaRoLa22 nieaktywny
11 października 2013r. o 23:17
Zapraszam do dekoracji ślubnej i okolicznościowej
(chrzest, komunia):
- dekoracja kościoła,
- dekoracja sal weselnych,
- dekoracja samochodu ślubnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ : ) niezalogowany
12 października 2013r. o 9:49
A może wesele w Stodole?
http://stodolaolobok.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2013r. o 19:11
LAGUNA w Rakowicach!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGU niezalogowany
12 października 2013r. o 20:45

Szczerze polecam Piramidę, obsługa super, jedzenia pod dostatkiem, ponadto mają swoja dekorację i Pana który grywa po weselach,a wszystko w miarę rozsądnych cenach. Sama robiłam tam wesele i jestem pod ogromnym wrażeniem:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
13 października 2013r. o 10:24
Galeria Oleńka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.