Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

~ niezalogowany
14 października 2013r. o 20:46
~ napisał(a): A ja sądze ze 30 min to wszystko zimne hehe ;/


Tylko jedzenie było cieplutkie, bo było wydawane na bieżąco z pieca konwekcyjnego. Nie dostałam, żadnego dania, które byłoby zimne. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
14 listopada 2013r. o 22:48
~mama napisał(a): Gdzie warto zrobic w Bolesławcu przyjęcie dla rodziny, po chrzcie? Niestety w mieszkaniu nie da rady,... Chodzi nam o jakis dobry obiad, ciasto ,kawke... Polecicie cos?



Dopisane 14.11.2013r. o godz. 22:48:

Przypominam , że tu jest wspólny temat , dotyczący lokali czy też sal na wesela i przyjęcia.
Przypominam to , gdyż są osoby , które mimo dodania im linku do tego tematu , zakładają kolejne w tej samej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5899
#pati84 nieaktywny
15 listopada 2013r. o 14:09
Ludzie piszcie wszystko co wiecie o Bielance, bo mamy tam wstępnie zarezerwowaną salę. Interesuje mnie przede wszystkim jedzonko, czy jest smaczne i czy kelnerzy są zorganizowani i czy dają sobie radę.

♥ Uwielbiam kłaść się z myślą, że mam dla kogo wstawać ♥
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
21 listopada 2013r. o 21:05
~Bałtroczyk napisał(a): Witam.
Czy orientujecie się , gdzie mogę wynająć w Bolesławcu sale na 20 osób?
pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2013r. o 21:09
Z całego serca polecam Inną Bajkę, jedzonko rewelacyjne, obsługa super. Nasi goście jak i my sami byliśmy bardzo zadowoleni. Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11580
#marysiaa16 nieaktywny
29 listopada 2013r. o 9:15
Ciekawi mnie bardzo jaki jest koszt na osobę w Dąbrówce :) Pytam orientacyjnie, bo mam świadomość że za rok czy półtora może się on nieco zmienić ;) Robił ktoś tam wesele w ostatnim czasie? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DYGNITARZ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 18:23
Poszukuję sali do wynajęcia w pierwszy dzień świąt - bez kuchni, baru, obsługi. Chodzi po prostu o wynajęcie sali w której spotkamy się z większą liczbą krewnych przy świątecznych potrawach. W domu się nie zmieścimy. Co proponujecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DYGNITARZ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 18:25
Poszukuję sali do wynajęcia w pierwszy dzień świąt - bez kuchni, baru, obsługi. Chodzi po prostu o wynajęcie sali w której spotkamy się z większą liczbą krewnych przy świątecznych potrawach. W domu się nie zmieścimy. Co proponujecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza