Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zumba -Fitnes

~Marzena niezalogowany
3 września 2012r. o 19:38
Dziewczyny zumba prowadzona przez Ulę Puzio dziewczynę która wcześniej prowadziła zajęcia najpierw na Jana Pawła a pózniej u Skowrońskich będzie teraz odbywała się w czwartki o 18.20 w Gimnazjum nr.2 na ul.Bielskiej 5,ja chodziłam do niej przed wakacjami i teraz też mam zamiar iść,pozdrawiam:):)!!! ;) ;) !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marzena niezalogowany
3 września 2012r. o 19:41
Cecil napisał(a): ale nie chodzi mi o skowrońskich tylko o tą zumbę która była przed wakacjami
dajcie namiary co i jak
zajęcia we wtorek tj 4.09. o 19 ale gdzie i jak

Napisałam już że ta zumba sprzed wakacji będzie teraz w czwartki na Bielskiej i na 18.20 ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marzena niezalogowany
3 września 2012r. o 19:41
Cecil napisał(a): ale nie chodzi mi o skowrońskich tylko o tą zumbę która była przed wakacjami
dajcie namiary co i jak
zajęcia we wtorek tj 4.09. o 19 ale gdzie i jak

Napisałam już że ta zumba sprzed wakacji będzie teraz w czwartki na Bielskiej i na 18.20 ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9594
#Emi_03 nieaktywny
3 września 2012r. o 22:30
Ja chcę się po prostu poruszać i zrzucić parę kg ;P


Dopisane 03.09.2012r. o godz. 22:30:

~Marzena napisał(a):
Cecil napisał(a): ale nie chodzi mi o skowrońskich tylko o tą zumbę która była przed wakacjami
dajcie namiary co i jak
zajęcia we wtorek tj 4.09. o 19 ale gdzie i jak

Napisałam już że ta zumba sprzed wakacji będzie teraz w czwartki na Bielskiej i na 18.20 ;) ;)

A jaki jest koszt miesięczny tych zajęć?
I ile razy w tyg. się odbywają?
Może lepiej się tam wybrać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~zosia niezalogowany
3 września 2012r. o 23:52
Według moich informacji Ula Puzio przekazała swoją grupę sprzed wakacji młodszej koleżance, która będzie kontynuowała jej dzieło pn. zumba w Szkole Tańca na ulicy Sikorskiego we wtorek o godzinie 19:00. Sama Ula, od tego sezonu prowadzi zajęcia z dala od Bolesławca, bliżej swojego miejsca zamieszkania. Informacja sprawdzona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5214
#Szamot nieaktywny
4 września 2012r. o 3:01
No to jak w końcu? czy będą zajęcia zumby teraz w czwartek w GS nr 2 na Bielskiej, czy też nie? no i kto ma je tam niby prowadzić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
4 września 2012r. o 7:17
~zainteresowana napisał(a): a czy któraś z Was wybiera się celem ,,odchudzania"?

Tak,ja!!


Dopisane 04.09.2012r. o godz. 07:17:

Emi_03 napisał(a): Ja wybieram się na Sikorskiego 2 jutro o 19:00- tam są zajęcia :)
Jeśli jest któraś chętna to możemy się wybrać razem :)
Moje gg: 5336339Dopisane 03.09.2012r. o godz. 15:04:Dowiedziałam się, że karnet miesięczny na ZUMBĘ kosztuje 60,00zł, a jednorazowe wejście 20,00zł :)Dopisane 03.09.2012r. o godz. 15:05:zula999 pisałam do Ciebie na gg, ale chyba nie siedzisz tam!? ;P

Emi...to jaby co jestesmy umowione na przyszly tydzien...bedziemy razem zrzucac nasze zbedne kilogramy....w gronie razniej:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2407
#Cecil nieaktywny
4 września 2012r. o 8:53
ok, zatem jeśli się nic nie wyjaśni a forum to bedę na zumbie i we wtorek u skowrońskich i w czwartek na bielskiej
zobaczymy co i jak ...
jak ktoś coś więcej bedzie wiedział na temat bielskiej to piszcie
:*

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.