Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zumba -Fitnes

~ niezalogowany
12 marca 2012r. o 11:06
juz jutro wtorek i znowu wtorkowe wygibasy, nie moge sie doczekac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANIA niezalogowany
11 kwietnia 2012r. o 15:48
~t napisał(a): Czy ktoś może napisać jak było?


na zumbie jest świetna atmosfera, mozna sie wytanczyc i pospiewac!
cwiczenia są super, czuć jak wszystkie mieśnie ciała pracują :) bardzo polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2012r. o 21:52
~M-ka napisał(a): Byłam na zajęciach ZUMBY, fantastycznie się zmęczyłam, odstresowałam i napełniłam pozytywna energią. Pani prowadząca ,bardzo sympatyczna postać. Godzina zajęć kosztuje 15 zł to nie dużo biorąc pod uwagę ,że słono się płaci za wynajem sali. Ja podchodzę inaczej , za 15 zł tygodniowo mam solidna dawkę "przyjemności" połączonej z "pożytecznością", jedno wyjście do knajpki czy fryzjera albo kosmetyczki kosztuje duuuuuuuuuużo więcej i daje krótkotrwały efekt a tu rezultat brzmi obiecująco ;). Pani powiedziała,że na razie będziemy tańcować raz w tygodniu ale może być za jakiś czas 2 razy tygodniowo jeśli będą chętne osoby.
Już się nie mogę doczekać kolejnych zajęć (do wtorku) ;))


DLA MNIE 15 ZŁ TO STRASZNIE DUZO,MAM DO REKI 1200 ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewela niezalogowany
1 czerwca 2012r. o 6:44
Czy te zajecia nadal sie odbywaja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Emi niezalogowany
27 sierpnia 2012r. o 15:42
Widziałam, że szkoła tańca Skowrońscy będzie miała w swojej ofercie ZUMBĘ od września :) Któraś chętna? Ja planuję się zapisać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
27 sierpnia 2012r. o 19:28
Chętnie bym się wybrała a jaki jest koszt,wiesz może?Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Emi niezalogowany
2 września 2012r. o 20:45
Koszt miesięczny zumby 60,00zł (jednorazowe wejście 20,00zł)
Zajęcia zaczynają się 4 września o 20:00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2012r. o 20:45
~Emi napisał(a): Koszt miesięczny zumby 60,00zł (jednorazowe wejście 20,00zł)
Zajęcia zaczynają się 4 września o 20:00

Aj pomyliłam się ;) Zaczynają się o 19:00 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.