Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zumba -Fitnes

~M niezalogowany
6 marca 2012r. o 20:37
Dziś na Zumbie bylo bardzo przyjemnie. Na początku rozgrzewka, potem zajęcia główne i na koniec rozciąganie.
Pani prowadząca jest też ok.
Ci którym żal jest 15PLN/tydzień niech żałują, bo np. na rowerze tak sobie nie potańczą :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2012r. o 15:21
Zdecydowanie popieram moją poprzedniczkę postową:) było zaje....fajnie...wesoło tanecznie i jeszcze spalone kalorie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rowerek niezalogowany
7 marca 2012r. o 16:17
kochane,to wy chyba tylko rowerem na spacer jeździłyście.rower to cudowne urządzenie,spala kalorie i ćwiczy tyle mięśni,kręgosłup a o wyrobionym równym oddechu i kondycji już nie wspomnę.Ale potańczyć też można i trzeba.no i gdyby jeszcze ktoś tam przez ten czas fitnes dziećmi się zajął to by było super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cysto prawda niezalogowany
7 marca 2012r. o 18:20
Czy te zajęcia są tylko we wtorki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
7 marca 2012r. o 19:05
Zajęcia były fantastyczne. Polecam!!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaśka niezalogowany
7 marca 2012r. o 19:20
~ napisał(a):
~Czarna Mamba napisał(a): Właśnie, czy ktoś się orientuje jaka cena?


Witam.
Pisałam na ten nr. i otrzymałam informację że 15 PLN za zajęcia ;)
Mam pytanko. Czy ktoś z okolic osiedla Staszica, Wróblewskiego się wybiera na zajęcia.....??


Ja bym się chętnie wybrała:) i jestem z tych okolic !! :) To jak , śmigamy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8384
#ko nieaktywny
8 marca 2012r. o 6:51
~Kaśka napisał(a):
~ napisał(a):
~Czarna Mamba napisał(a): Właśnie, czy ktoś się orientuje jaka cena?


Witam.
Pisałam na ten nr. i otrzymałam informację że 15 PLN za zajęcia ;)
Mam pytanko. Czy ktoś z okolic osiedla Staszica, Wróblewskiego się wybiera na zajęcia.....??


Ja bym się chętnie wybrała:) i jestem z tych okolic !! :) To jak , śmigamy?


Ja bardzo chętnie :) Odezwij się do mnie na gg 1429622 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M-ka niezalogowany
8 marca 2012r. o 19:54
Byłam na zajęciach ZUMBY, fantastycznie się zmęczyłam, odstresowałam i napełniłam pozytywna energią. Pani prowadząca ,bardzo sympatyczna postać. Godzina zajęć kosztuje 15 zł to nie dużo biorąc pod uwagę ,że słono się płaci za wynajem sali. Ja podchodzę inaczej , za 15 zł tygodniowo mam solidna dawkę "przyjemności" połączonej z "pożytecznością", jedno wyjście do knajpki czy fryzjera albo kosmetyczki kosztuje duuuuuuuuuużo więcej i daje krótkotrwały efekt a tu rezultat brzmi obiecująco ;). Pani powiedziała,że na razie będziemy tańcować raz w tygodniu ale może być za jakiś czas 2 razy tygodniowo jeśli będą chętne osoby.
Już się nie mogę doczekać kolejnych zajęć (do wtorku) ;))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza