Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dentysta dla małego dziecka

~~M~ niezalogowany
22 lutego 2012r. o 22:06
Wojciech Durynek, przyjmuje na NFZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewelina niezalogowany
22 lutego 2012r. o 22:09
Polecam Panią doktor Janicką przyjmuje w Prowicie. Przyjmuje również na NFZ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Renata niezalogowany
22 lutego 2012r. o 22:24
polecam dr Sydoruk.Stomadent
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
23 lutego 2012r. o 6:32
~ napisał(a):
~mama napisał(a): Na 1-go Maja na przeciwko przychodni polecam
Ja również polecam dr Przybyszewską z 1 Maja.

Ja również polecam p. Przybyszewską. Widziałam parę Jej "akcji" z maluszkami, nieźle potrafi "czarować" :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ula niezalogowany
23 lutego 2012r. o 10:02
~ napisał(a):
MiniMini napisał(a): co mozna plombować 2 letniemu dziecku?? :| rodzice dbajcie o uzębienie pociech
z 2 letnim dzieckiem jeszcze się nie chodzi do dentysty
Pewnie ze sie nie chodzi-lepiej isc jak bedzie miec 5 lat i polowe zebow leczyc :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2012r. o 12:25
~ula napisał(a):
~ napisał(a):
MiniMini napisał(a): co mozna plombować 2 letniemu dziecku?? :| rodzice dbajcie o uzębienie pociech
z 2 letnim dzieckiem jeszcze się nie chodzi do dentysty
Pewnie ze sie nie chodzi-lepiej isc jak bedzie miec 5 lat i polowe zebow leczyc :P

Właśnie takie poglądy mają zacofani rodzice, nas nikt nie zaprowadził do dentysty w wieku 3 lat, a teraz mamy po 25-30 lat i stan uzębienia zatrważający!!!! Nie mówiąc o koniecznej wizycie maluszka w sprawie wad uzębienia-im wcześniej tym lepiej skorygować!!!!! A za 1 wizytę kontrolną z maluszkiem nic sie nie płaci..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2012r. o 12:25
~ula napisał(a):
~ napisał(a):
MiniMini napisał(a): co mozna plombować 2 letniemu dziecku?? :| rodzice dbajcie o uzębienie pociech
z 2 letnim dzieckiem jeszcze się nie chodzi do dentysty
Pewnie ze sie nie chodzi-lepiej isc jak bedzie miec 5 lat i polowe zebow leczyc :P

Właśnie takie poglądy mają zacofani rodzice, nas nikt nie zaprowadził do dentysty w wieku 3 lat, a teraz mamy po 25-30 lat i stan uzębienia zatrważający!!!! Nie mówiąc o koniecznej wizycie maluszka w sprawie wad uzębienia-im wcześniej tym lepiej skorygować!!!!! A za 1 wizytę kontrolną z maluszkiem nic sie nie płaci..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nicola niezalogowany
23 lutego 2012r. o 13:56
dziś byłam i rozmawiałam ze stomatologiem.bo także zauwazyłam mała dziurke u mojego syna-2 latka.pani doktor powiedziała by nie panikowac.ze to nic takiego dla zeba mlecznego-z takim maluchem sie przychodzi jak jest stan zapalny na dziąśle ale nie z dziurką w mleczaku.dopiero zeby stałe można na bierząco lakowac.a panika wśród rodziców wywołana jest przez dentystów chcących wyciągnąć pieniądze z tych ,,nowoczesnych,, mam co to za wszelkacenę i kazde pienądze uratują mleczną jedynke.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.