Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dentysta dla małego dziecka

~mama niezalogowany
23 lutego 2012r. o 14:03
..ja polecam doktora Mączkę przyjmuje na nfz zakłada dzieciom kolorowe plomby;dzieci są zadowolone:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xxx niezalogowany
23 lutego 2012r. o 17:50
~nicola napisał(a): dziś byłam i rozmawiałam ze stomatologiem.bo także zauwazyłam mała dziurke u mojego syna-2 latka.pani doktor powiedziała by nie panikowac.ze to nic takiego dla zeba mlecznego-z takim maluchem sie przychodzi jak jest stan zapalny na dziąśle ale nie z dziurką w mleczaku.dopiero zeby stałe można na bierząco lakowac.a panika wśród rodziców wywołana jest przez dentystów chcących wyciągnąć pieniądze z tych ,,nowoczesnych,, mam co to za wszelkacenę i kazde pienądze uratują mleczną jedynke.....

Witam,jak jest stan zapalny to wspolczuje takiemu dziecku,ktore pierwsza swoja wizyte u stomatologa musi przezyc z bolem i jak ma polubic chodzic do dentysty,jak przezywa "horror" na fotelu podczas pierwszej wizyty,bo "sie zebow mlecznych nie leczy", a co z profilaktyka...?"mala dziurka" u dziecka powinna byc zaplombowana,chyba ze ktos chce czekac az zacznie bolec,zycze powodzenia ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
23 kwietnia 2012r. o 20:23
globek80 napisał(a): Witam wszystkich czy ktoś może mi polecić dobrego stomatologa dziecięcego.Podobno na starzyńskiego jest dobry.


GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2012r. o 20:43
czy ktoś wie jak nazywa się dętysta na starzyńskiego podobno jest dwóch
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2012r. o 20:46
~ napisał(a): czy ktoś wie jak nazywa się dętysta na starzyńskiego podobno jest dwóch
oczywiście chodzi o dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8540
#globek80 nieaktywny
23 kwietnia 2012r. o 21:02
sentinel napisał(a):
globek80 napisał(a): Witam wszystkich czy ktoś może mi polecić dobrego stomatologa dziecięcego.Podobno na starzyńskiego jest dobry.

Jutro mam mieć wizytę z dzieckiem i chcę dobrze trafić z lekarzem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3754
#iwetka20 nieaktywny
23 kwietnia 2012r. o 21:17
~ napisał(a): czy ktoś wie jak nazywa się dętysta na starzyńskiego podobno jest dwóch
Wiem, że na Starzyńskiego jest Pani Ejsmont-Popek, super babka, 16 maja idę z córą na pierwszą wizytę żeby oswoić ją z dentystą i przyjmuje na NFZ.


Dopisane 23.04.2012r. o godz. 21:17:

~ napisał(a): Właśnie takie poglądy mają zacofani rodzice, nas nikt nie zaprowadził do dentysty w wieku 3 lat, a teraz mamy po 25-30 lat i stan uzębienia zatrważający!!!! Nie mówiąc o koniecznej wizycie maluszka w sprawie wad uzębienia-im wcześniej tym lepiej skorygować!!!!! A za 1 wizytę kontrolną z maluszkiem nic sie nie płaci..........

No tak, ale te 30 lat temu nie było tyle różnych słodyczy. Teraz dzieci prawie codziennie (niektóre parę razy dziennie) mają coś słodkiego i nie myją od razu zębów...

Zmoderowano 23.04.2012 godz.21:22 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8540
#globek80 nieaktywny
23 kwietnia 2012r. o 21:26
Mogę rozumieć że jest godna polecenia dla dzieci

Zmoderowano 24.04.2012 godz.18:11 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza