Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

~samuraj niezalogowany
17 lutego 2013r. o 10:35
:D ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
17 lutego 2013r. o 18:32
i po co to straszyć dziećiaczku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SAMURAJ niezalogowany
17 lutego 2013r. o 19:12
~ktoś]i po co to straszyć dziećiaczkunie strasze ,chcialem sie z wami pojeżdzić,nie wiedziałem ze grono jest takie zamknięte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
17 lutego 2013r. o 19:28
~SAMURAJ napisał(a): ~ktoś]i po co to straszyć dziećiaczku
nie strasze ,chcialem sie z wami pojeżdzić,nie wiedziałem ze grono jest takie zamknięte

wypady się jako tako skończyły a jak będą to na bank nie będzie to na forum :(
Było kilka ciekawych wypadów,ale wszelcy dziwni osobnicy zaczeli rozwieszać kamery po lasach i szkoda słów :(

Bo jak osobnik X jedzie po lesie swoją terenówką np.Frontierą,czy tam Patrolem,czy innym Discovery to już niszczy las,ale jak lesnik jedzie Hiluxem to nic sie nie dzieje,on tylko patrol robi...

Co wolno wojewodzie...
Typowy chory system:(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SAMURAJ niezalogowany
17 lutego 2013r. o 19:45
nic złego nie miałem na myśli,kupilem sobie auto i chciałem pojezdzić z wami,moja wina -nie przeczytałem całego forum.w tej sytuacji spotkamy sie pewnie gdzieśw terenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2013r. o 19:58
hemi napisał(a):
~SAMURAJ napisał(a): ~ktoś]i po co to straszyć dziećiaczku
nie strasze ,chcialem sie z wami pojeżdzić,nie wiedziałem ze grono jest takie zamknięte


wypady się jako tako skończyły a jak będą to na bank nie będzie to na forum :(
Było kilka ciekawych wypadów,ale wszelcy dziwni osobnicy zaczeli rozwieszać kamery po lasach i szkoda słów :(

Bo jak osobnik X jedzie po lesie swoją terenówką np.Frontierą,czy tam Patrolem,czy innym Discovery to już niszczy las,ale jak lesnik jedzie Hiluxem to nic sie nie dzieje,on tylko patrol robi...

Co wolno wojewodzie...
Typowy chory system:(


na komputerze sobie pograj w off-road inikomu nie będziesz przeszkadzać :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
18 lutego 2013r. o 9:29
są ludzie ,którzy maja pasje i chcą jakoś żyć ,a nie,że sens życia to klepac na kompie,grac w gry i ogladac TVN 24 :] :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
18 lutego 2013r. o 13:08
hemi napisał(a): są ludzie ,którzy maja pasje i chcą jakoś żyć ,a nie,że sens życia to klepac na kompie,grac w gry i ogladac TVN 24 :] :]



właśnie klepiesz na kompie posty :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.