Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

~do Select niezalogowany
2 lipca 2012r. o 15:40
Chcesz zadawać się z tymi, którzy stwarzają zagrożenie dla dróg, ludzi, zwierząt, przyrody, pieszych, pojazdów, drzew, roślin, ptaków, pojazdów mechanicznych, rowerzystów, turystów, grzybiarzy, ornitologów, straży leśnej, policji, młodzieży, ludzi wierzących i wszystkich normalnych itp.?
Powinieneś się ogarnąć, czyli zastanowić się, bo czasami nie ma odwrotu ze złej drogi.
Zastanów się, czy warto marnować sobie życie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
2 lipca 2012r. o 22:31
Piękny post:) dziękuję autorowi za tak piękny wpis:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lipca 2012r. o 23:45
jeszcze pożałujecie. mam możliwości i siłę przekazu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
3 lipca 2012r. o 0:14
~ napisał(a): jeszcze pożałujecie. mam możliwości i siłę przekazu.

Czy to groźba? Jeśli tak to odpowiednie służby się tym zajmą.

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2012r. o 8:49
~ napisał(a): jeszcze pożałujecie. mam możliwości i siłę przekazu.

wiśniewski ty to masz jedynie siłę pisać brednie
Select nie słuchaj tego pajaca. Ostatnio chłopaki jeździli w niedziele.
Najlepiej pisz do nich na priv.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
3 lipca 2012r. o 8:50
~ napisał(a): jeszcze pożałujecie. mam możliwości i siłę przekazu.


Hmm już jeden taki wcześniej na tym forum był :) ciekawe czy jesteś tą samą osobą co wcześniej czy kolejnym dziwny czlowiek em...

wiecie co... z tego co widzę to jedyne osoby które posiadają auta terenowe i jeżdżą, raczej chyba już w tutaj nie piszą... ba nawet ciężko określić czy w ogóle tu zaglądają...oni chyba radzą sobie sami bez tej "obiektywnej strony" i przynajmniej nie muszą czytać wkurzających obraźliwych postów anonimowych osób...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
3 lipca 2012r. o 22:10
~do Select napisał(a): Chcesz zadawać się z tymi, którzy stwarzają zagrożenie dla dróg, ludzi, zwierząt, przyrody, pieszych, pojazdów, drzew, roślin, ptaków, pojazdów mechanicznych, rowerzystów, turystów, grzybiarzy, ornitologów, straży leśnej, policji, młodzieży, ludzi wierzących i wszystkich normalnych itp.?
Powinieneś się ogarnąć, czyli zastanowić się, bo czasami nie ma odwrotu ze złej drogi.
Zastanów się, czy warto marnować sobie życie?


Zapomniałeś wspomnieć o złodziejach drewna z lasu i o śmieciarzach wyrzucających całe worki w lesie...


Dopisane 03.07.2012r. o godz. 22:10:

~ napisał(a): jeszcze pożałujecie. mam możliwości i siłę przekazu.


Coś cicho wszędzie o Tym Radiu.Bolec więc masz jakąś inną siłę przekazu??

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samuraj niezalogowany
16 lutego 2013r. o 20:19
Mam już swojego musaszjego i chętnie bym pojeżdził z wami jeśli jeszcze jeżdzicie :) gg40665721
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.