Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Forum Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania propozycje

~BolecJedenProcent niezalogowany
4 marca 2013r. o 22:24
A może tak nowy dział na bolec.info?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
5 marca 2013r. o 8:45
Pannazdzieckiem napisał(a): Skornik, młody jesteś i głupi , nie masz bladego pojęcia o co chodzi w tym Świecie , czepiasz się nieustannie , podobnie , jak Heguś . Przyjmij razy na klatę , o ile wiesz , co znaczy ten skrót myślowy i ... pisz dalej , ale pamiętaj ... nic nie wiesz , podobnie jak i ja . Dopiero się uczymy :)

Paweł, zrób mi tą uprzejmość i ... niech skorn będzie Skornikiem , zależy mi na chłopaku. Któż z nas nie błądził, niech pierwszy we mnie rzuci kamieniem.

Dobranoc :)


Panienko !

Nie jestem MŁODY.
Nie jestem GŁUPI.
Pojęcie MAM.

Jeżeli Twoją intencją było napisanie tylko tego, ŻE SIĘ CZEPIAM, to nie zapominaj o używaniu kropek !

Zastanawiam się również, skąd Twoje nawiązanie do "rzucania kamieniami" ? : )

PS.
Nie znam treści "dyskusji", która spowodowała czasowe zawieszenie użytkownika portalu Bolec.Info o nick'u "skorn" ale, ani moderator, ani administrator strony, A TYM BARDZIEJ INNY UŻYTKOWNIK , nie ma prawa decydować o jego nazwie, jeżeli nie narusza ona ogólnie przyjętych norm i zwyczajów !

Czółko : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7029
#casablanca nieaktywny
5 marca 2013r. o 8:48
magnum44 napisał(a):
sentinel napisał(a): Z powodu nadmiernego spamowania forum i braku reakcji na upominanie, konto użytkownika "skorn", zostało czasowo zablokowane.


Bardzo proszę odblokować konto użytkownika "skorn".
[...]
Dziekuję


to ja się przyłączę do tej prośby :)

cynik - człowiek, co zna cenę wszystkich rzeczy, a nie zna wartości żadnej z nich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
5 marca 2013r. o 8:57
magnum44 napisał(a):
sentinel napisał(a): Z powodu nadmiernego spamowania forum i braku reakcji na upominanie, konto użytkownika "skorn", zostało czasowo zablokowane.


Bardzo proszę odblokować konto użytkownika "skorn".
[...]
Dziekuję


Ja również przyłączę się do tej prośby, mimo wszystko głos Skorna jest bardzo ciekawym elementem dyskusji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
5 marca 2013r. o 9:02
Pynchoon napisał(a): ... Skorna ...


skorna Pynchoon !

skorna : )

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
5 marca 2013r. o 9:07
Hegemon napisał(a):
skorna Pynchoon !

skorna : )

Pozdrawiam


tak dokładnie, wiem że czasem go poniesie, jednak mod skrzętnie "ugładza" te zapędy. wolę zatem aby pisał jako zalogowany, a nie pod tyldą. Zresztą kto bez winy niech pierwszy rzuca kamieniem lub banem, moje posty też czasem polecą w otchłań niebytu, po prostu się zdarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
5 marca 2013r. o 9:23
Pynchoon napisał(a): ... Zresztą kto bez winy niech pierwszy rzuca kamieniem ...


Pynchoon,
moja poprzednia wypowiedź dotyczyła tego, że skorn jest skornem, a nie Skornem !

PS.
Widzę, że również, jak Panienka, lubisz "rzucać kamieniami" : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panna na tyldzie niezalogowany
5 marca 2013r. o 9:54
Hegemon napisał(a): ...Widzę, że również, jak Panienka, lubisz "rzucać kamieniami" : )


Pannazdzieckiem, Hegemonie , Pannazdzieckiem , nie Panienka :)

Przywrócić skorna , dopiero się uczymy. Nie można niwelować intelektu , jedynie z tego powodu , że myśli samodzielnie ... i bywa niestety upierdliwy , wybaczać trzeba !

To ja Jarząbe.... tfu ... Pannazdzieckiem Hegemonie , na krótkiej przerwie w domu :)

Czółko i miłego dnia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza