Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Forum Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania propozycje

3148
#Skumbria nieaktywny
5 marca 2013r. o 10:52
[Panna na tyldzie] i bywa niestety upierdliwy
panna, nie badz zabawny. skorn upierdliwy? tu jest kilka innych osob-kandydatow na bana tylko ze one plyna z nurtem, wiec moga spamowac i pitolic do woli.

www.szlachetnapaczka.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
5 marca 2013r. o 10:53
~Panna na tyldzie napisał(a): Pannazdzieckiem, Hegemonie , Pannazdzieckiem , nie Panienka :) ...


Hegemon Pannozdzieckiem, nie Heguś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mod niezalogowany
5 marca 2013r. o 10:54
Przeniesione posty:

sanchez2013 napisał(a): Jak skasować zespół muzyczny biorący udział w bolesławieckim rankingu???


~ napisał(a): Naopisz do moderatora Jak stwierdzi twoja tozsamosc to wykasuje


~SANCHEZ2013 napisał(a):
~ napisał(a): Naopisz do moderatora Jak stwierdzi twoja tozsamosc to wykasuje


JAK MAM DO NIEGO NAPISAC


~ napisał(a): Rankingami zajmuje się moderator Igi. Po prostu napisz do niego na priva.


~SANCHEZ2013 napisał(a):
~ napisał(a): Rankingami zajmuje się moderator Igi. Po prostu napisz do niego na priva.


MASZ DO NIEGO NAMIARY NA PRIV (igi)


Proszę :

http://www.bolec.info/index.php?op=bolecnauci&act=profil&bolecnauta=783
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mod niezalogowany
5 marca 2013r. o 11:06
Sprawa czasowego zablokowania skorna została opisana wcześniej:

sentinel napisał(a): Informacja jest przestrogą dla użytkowników nadmiernie łamiących regulamin portalu.
Sprawa obiektywności moderacji była już wielokrotnie dyskutowana.
Od oceny zasadności moderacji i oceny obiektywizmu jest administrator forum, który jako jedyny ma pełny obraz forum, a nie użytkownik, który często łamie regulamin forum i jak sam pisze nie ma zamiaru go przestrzegać.
Dyskutowałem ze skornem już niejednokrotnie ale gdy brakło mu argumentów, to jak to określił Grzdyl, posłużył się w dyskusji częściami ciała.
Tyle w tym temacie, który dotyczy strony technicznej, a nie oceniania postępowania moderatora, przez osoby do tego nieupoważnione.


Na koniec - o czym nie wszyscy wiedzą - nazwanie moderatora faszystą przepełniło szalę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 marca 2013r. o 11:59
~mod napisał(a):
Na koniec - o czym nie wszyscy wiedzą - nazwanie moderatora faszystą przepełniło szalę.


Tak , jak wcześniej napisałem , Skornik przyjmij na klatę . Mnie również możesz zwyzywać od faszystów , ale wiesz co Cię czeka , kiedy to zrobisz , pisałem Ci na PRV. Swego czasu stałem pod Twoimi drzwiami ( wiedzą o tym ... zainteresowani ), w nadzieji , że sobie krzywdy nie zrobiłeś .
Nie przeginaj więcej pały. Kultura dyskusji obowiązuje.

Jeszcze raz proszę , dajcie Mu głos. Nie opowiadam się po Jego stronie , przypominam jedynie, młody i głupi jest , dajcie Mu się nauczyć.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
5 marca 2013r. o 12:08
Pannazdzieckiem napisał(a): ... Nie przeginaj więcej pały. Kultura dyskusji obowiązuje ...


Serio piszesz ...
czy tylko umoralniasz ? ...

... INNYCH ? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
5 marca 2013r. o 13:39
~mod napisał(a): Sprawa czasowego zablokowania skorna została opisana wcześniej:

sentinel napisał(a): … Od oceny zasadności moderacji i oceny obiektywizmu jest administrator forum, który jako jedyny ma pełny obraz forum, a nie użytkownik, który często łamie regulamin forum i jak sam pisze nie ma zamiaru go przestrzegać.

Dyskutowałem ze skornem już niejednokrotnie ale gdy brakło mu argumentów, to jak to określił Grzdyl, posłużył się w dyskusji częściami ciała.


Na koniec - o czym nie wszyscy wiedzą - nazwanie moderatora faszystą przepełniło szalę.


Wobec powyższego pozostaje mi tylko przyznać rację.

Wypisywanie wyzwisk i inwektyw (części ciała) pod adresem moderatora, czy któregokolwiek użytkownika forum jest niedopuszczalne i nie podoba mi się!

Nie widziałam też wcześniejszych postów w dyskusji, które zostały zmoderowane na poniższej stronie:

http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=16&act=showtopic&topic=75188&strona=94

Jednak proszę o określenie czasu, na jaki został zablokowany użytkownik "skorn"?

Dziękuję

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
5 marca 2013r. o 15:14
to ze konto jest zablokowane nie oznacza ze nie moze pisac :) konto do niczego nie jest potrzebne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.