Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

kręgarz

2860
#iwoneczka322 nieaktywny
30 maja 2012r. o 21:23
możecie polecić kogoś sprawdzonego???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
31 maja 2012r. o 2:23
Zapytaj (a raczej zarejestruj) się w Stomadencie. Ja do dziś jestem pod wrażeniem tych kilku wizyt, które przyniosły niesamowitą poprawę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renia niezalogowany
31 maja 2012r. o 7:29
Mąż od lat jeździ do Chojnowa. Przyjmuje tam masażysta z Rosji. lekarze nie chcieli już męża leczyć. Kierowali go na operacje, a on mu pomógł. Na jego chorobę pomaga, a na inne to nie wiem. Teraz jak go boli kręgosłup to jedzie na 3-4 wizyty. Potem jeszcze z dzień boli i po kłopocie. ostatnio wizyta kosztowała 40zł. Jak chcesz to Ci podam namiary: telefon i adres.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2012r. o 7:34
tylko profesor Śliwiński w Zgorzelcu, niesamowity
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dixi niezalogowany
31 maja 2012r. o 9:30
Jeżeli wypadł Ci dysk to Np. Pan Rak w Legnicy sobie z tym nieźle Radzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
31 maja 2012r. o 12:40
Kiedyś korzystałam z usług kręglarzy, ale to jest zabieg dość ryzykowny. Ten sam efekt a bez ryzyka, daje blokada laserowa.Po 3-4 zabiegach mam spokój nawet przez rok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2012r. o 13:10
Sasza ze Stomadentu - tylko powiedz mu jak masz dyskopatię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2012r. o 15:22
~Marta napisał(a): Kiedyś korzystałam z usług kręglarzy, ale to jest zabieg dość ryzykowny. Ten sam efekt a bez ryzyka, daje blokada laserowa.Po 3-4 zabiegach mam spokój nawet przez rok.


A kto i gdzie robił blokadę laserową?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.