Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

kręgarz

~ niezalogowany
19 grudnia 2012r. o 16:50
POSZUKAJ NA CHOJNÓW.EU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beata niezalogowany
19 grudnia 2012r. o 17:58
Terapia manualna w modelu holistycznym - PROVITA Bolesławiec . Szczerze polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 4:50
Doktor Carachow jest terapeuta manualnym. Ja jestem zadowolona z jego usług. Przyjmuje przy ul. K. Miarki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja.... niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 7:54
Jeśli chodzi o tego z Chojnowa masażystę to on nastawia kręgi i masuje ( bardzo dobrze) przyjmuje na basenach nr.tel. 603 432 651 ;) a jeśli chodzi o leczenie to polecam dr. Maciejaka przyjmuje w poniedziałki w przychodni w Chojnowie wizyta 100zł. od.15 ale ludzi jest naprawde bardzo dużo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mija niezalogowany
29 stycznia 2013r. o 11:19
~ napisał(a): Doktor Carachow jest terapeuta manualnym. Ja jestem zadowolona z jego usług. Przyjmuje przy ul. K. Miarki.


ma ktos do niego jakis kontakt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
29 stycznia 2013r. o 12:50
Ojej, byłam kiedyś na masowaniu. Wszystko ok, ale to nastawianie karku było jedną z najbardziej nieprzyjemnych rzeczy jakie mnie w życiu dotknęły hehe :) No ale ból głowy i rzęcholenie odeszły w siną daaaaaaaaaaaaaal hehehe ;) Byłam na basenach krytych u wtedy jeszcze młodego Pana, którego nazwiska nie pamietam, sorki.

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edy niezalogowany
3 lutego 2015r. o 19:26
Prosze o numer do tego Pana z chojnowa na nr [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taki ktos niezalogowany
3 lutego 2015r. o 22:16
Polecam p. Andrzeja Nikoniuka z Wroclawia, wpisując w Google szybko wyskakują namiary na niego. Jest to dyplomowany kregarz. Mam skolioze, przeszlam baaardzo wiele zabiegów i masaży. Lekarze mowili ze nic się z tym nie da zrobić, ale po każdej wizycie jest tylko lepiej. Trzy razy przestawiał mi kręgosłup szkoda ze pi czasie nadal troszkę wraca skrzywienie ale to trochę z zaniedbania. Dla postawa, krzywe siedzenie przy komputerze. Noszenie dziecka tylko z jednej strony. Swietny specjalista chociaz zastanawiam się tez nad chiropraktyką na 1maja. Bardzo chwala ten zabieg i na miejscu raz w tygodniu bo Nikoniuk przyjmuje 1 raz w miesiącu, na koniec miesiąca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.