Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dj na wesele-kogo polecacie?

211
skorn
7 stycznia 2013r. o 15:33
Polecam DJa Jegomościa, grał na moim pogrzebie i było wyśmienicie, więc i na weselu nie powinno byc problemu!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
7 stycznia 2013r. o 16:01
skorn napisał(a): Polecam DJa Jegomościa, grał na moim pogrzebie i było wyśmienicie, więc i na weselu nie powinno byc problemu!


Skorn ty ponuraku jeden:)

Specjalnie dla ciebie hit -

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolo niezalogowany
7 stycznia 2013r. o 18:42
Na wesele polecam Dj Kozi bardzo profesjonalnie prowadzi wesela i w dobrych na prawdę konkurencyjnych cenach.Zabawy odczepinowe na prawdę super dzidzuś jak ktoś słyszał, zabawa w policjanta, zabawa w wiadomość i wiele wiele innych bardzo fajnych pomysłów Namiary na niego 0 783 736 399
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolo niezalogowany
7 stycznia 2013r. o 18:43
Na wesele polecam Dj Kozi bardzo profesjonalnie prowadzi wesela i w dobrych na prawdę konkurencyjnych cenach.Zabawy odczepinowe na prawdę super dzidzuś jak ktoś słyszał, zabawa w policjanta, zabawa w wiadomość i wiele wiele innych bardzo fajnych pomysłów Namiary na niego 0 783 736 399
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
7 stycznia 2013r. o 23:50
Polecam P. Ryszarda Rojka. Nasze wesele prowadzil wtedy sam. Teraz prowadzą w duecie. Na naszym weselu byla super imprazka, muza dla kazdego, polacam, fajny wodzirej. Podobalo mi się, nie wiem w prawdzie jak jest teraz, bo 6 lat temu korzystałam, ale mnie mnie spoko i mogę polecić. Żadne tam Stece, czy inne kapele. Dj to jest to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2013r. o 23:54
~ja napisał(a): Polecam P. Ryszarda Rojka. Nasze wesele prowadzil wtedy sam. Teraz prowadzą w duecie. Na naszym weselu byla super imprazka, muza dla kazdego, polacam, fajny wodzirej. Podobalo mi się, nie wiem w prawdzie jak jest teraz, bo 6 lat temu korzystałam, ale mnie mnie spoko i mogę polecić. Żadne tam Stece, czy inne kapele. Dj to jest to.


oczywiscie goscie tez się super bawili, nie tylko my :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agata niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 7:03
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~wiki.... napisał(a): a był ktoś może na weselu, na którym grało Studiodora lub DJ Endriu?


Byłam na weselu gdzie grał zespół DORA. Jest to dj-ka i wodzirej. Naprawdę znają się na tym co robią i robią to dobrze. Muzyka dla każdego, fajnie prowadzą, ciekawe konkursy- także dla dzieci. Goście świetnie sie bawili. Polecam ten zespół. :)

DJ Dora to nie jest zaden zespól Prosze nie obrazac zespołow muzycznych

Zespól moze w tym sensie ze ona gra a on idzie miedzy ludzi


Zespól chyba w sensie" zespolu ludzi " to moze tak
i Ona puszcza muzyke a On idzie miedzy ludzi chyba lepiej tak brzmi



co by tu nie napisać bija łeb wszystkie zespoły są najlepsi na rynku.
u mnie grali na weselu moim weselu polecam z całego serca -STUDIO DORA- wesele z nimi nie może się nie udać :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 8:41
Widze ze poprzedniczka nie zrozumiala

Nie wolno uzywac nazwy ZESPÓL okreslajac to nazwa DJ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.