Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Potrzebny informatyk.

3046
#sentinel nieaktywny
25 stycznia 2013r. o 19:38
~Gabi napisał(a): Kupiłam dziecku nowiusieńką grę do Xboxa Rayman Origins za ponad 140zł, coś się stało że przy pierwszym włożeniu jej do konsoli zatrzeszczało i zrobiło się na niej takie kółko, płyta nie chce działać a kiedy chciałam reklamować w sklepie powiedzieli że to z mojej winy i reklamacji nie uznali. Niby że ktoś poruszył konsolą... Czy mogę to reklamować u producenta? A może da się to jakoś wyczyścić? Choć to kółko jest po całym obwodzie i jest dość szerokie... Czy można to zmyć? I czym? 140 złotych piechotą nie chodzi a gra przepiękna...

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
25 stycznia 2013r. o 19:43
Haaa!...a teraz by się Wujek przydał! :D

...Wuja ratuj kobiecinę! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafi niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 19:45
~Gabi napisał(a): Kupiłam dziecku nowiusieńką grę do Xboxa Rayman Origins za ponad 140zł, coś się stało że przy pierwszym włożeniu jej do konsoli zatrzeszczało i zrobiło się na niej takie kółko, płyta nie chce działać a kiedy chciałam reklamować w sklepie powiedzieli że to z mojej winy i reklamacji nie uznali. Niby że ktoś poruszył konsolą... Czy mogę to reklamować u producenta? A może da się to jakoś wyczyścić? Choć to kółko jest po całym obwodzie i jest dość szerokie... Czy można to zmyć? I czym? 140 złotych piechotą nie chodzi a gra przepiękna...


/ Sklep nie ma prawa ci odrzucić reklamacji bez analizy nic takiego nie mogą zrobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 19:48
Xbox tak ma, ruszysz i po płytce i żadna reklamacje tego nie uwzglednia. Zajrzyj na naprawiamycd.pl ja korzystałem i polecam, na miejscu w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 7:56
~ napisał(a): Xbox tak ma, ruszysz i po płytce i żadna reklamacje tego nie uwzglednia. Zajrzyj na naprawiamycd.pl ja korzystałem i polecam, na miejscu w Bolesławcu


jakwyzej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 16:01
Oddaj grę do sklepu z tytułu niezgodności towaru z umową: http://sprzedaz.konsumencka.edu.pl/niezgodny.html . Jeśli sklep będzie robił problemy (do czego nie ma prawa!), podaj tu jego nazwę (to w 100% legalne), żeby było wiadomo kogo unikać.

Odpowiedzialność za sprzedany towar spoczywa również na sprzedawcy, jeśli towar nie jest zgodny z umową (płyta z grą nie działa) można go reklamować z tytułu jw. przez dwa lata, przy czym jeśli wada ujawni się w ciągu pierwszego pół roku domniemywa się, że istniała przy zakupie, potem to klient musi to udowodnić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
26 stycznia 2013r. o 16:06
O czym ty mówisz? W momencie kupowania płyta była sprawna, więc nie bardzo widzę tu winę sklepu. Polecam usługi Wujka Dobra Rada (naprawiamycd.pl/

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 16:12
Nie była sprawna, skoro po pierwszym włożeniu do sprzętu przeznaczonego do jej odtwarzania nie włączyła się tylko porysowała.

Sprzedawca odpowiada za towar który sprzedaje, jeśli to co sprzedał nie działa jak trzeba reklamuje się rzecz z tytułu niezgodności towaru z umową. Tak samo reklamujemy prujące się od siedzenia dżinsy, odklejające od chodzenia buty, niepiorące proszki itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego