Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poradnia ginekologiczna STOMADENTU z kontraktem NFZ!
~Anna niezalogowany
29 września 2012r. o 22:20
Lekarz też człowiek i może czasem popełnić błąd choć nie powinien, ale dobrze gdy umie się do niego przyznać i próbuje naprawić. Byłam na dwóch badaniach u P. Bartkowiaka cytologia i histeroskopia obie na NFZ jednak za cytologię musiałam zapłacić i powinnam być wściekła tym bardziej że poszłam bez kasy bo miało to być refundowane badanie. Ale dlaczego na lekarza się wściekać za to że nie pamiętałam a właściwie pomyliłam datę poprzedniego badania i jeszcze nie należało mi się. No właśnie bo to jest chore by cytologia należała się w ramach NFZ raz na trzy lata ale to nie wina P. Bartkowiaka. Drugie badanie miałam wykonane na NFZ i poszłam przerażona po przeczytaniu w internecie opisu badania szpital znieczulenie itp. Jednak lekarskie zapewnienia że zabieg będzie bezbolesny potwierdziły się . Zawsze chodziłam do lekarzy na prywatne wizyty ale te na NFZ u P. Bartkowiaka niczym się nie różnią od prywatnych. Miły, sympatyczny, życzliwy odpowiada na wszystkie pytania. POLECAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk niezalogowany
30 września 2012r. o 10:33
A gdzie w takim razie przyjmuje teraz Choma?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j. niezalogowany
30 września 2012r. o 10:50
p. Choma przyjmuje teraz na Gdańskiej w nowo wybudowanym budynku. Ma swój gabinet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Elżbieta i Krzysztof niezalogowany
30 września 2012r. o 11:35
Lekarz,który uratował mnie i moje dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiamy Pana Mariusza!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2012r. o 21:44
Ja takiego szczęścia nie miałam :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
13 marca 2013r. o 11:17
A ile P.Bartkowiak bierze za cytologie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asia niezalogowany
13 marca 2013r. o 14:20
pracuje w szpitalu w Lubaniu. Owszem bardzo mila Pani, ale tylko mila, jak dla mnie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2013r. o 16:33
~gość napisał(a): A ile P.Bartkowiak bierze za cytologie?
30 zł. Robiłam wczoraj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza