Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poradnia ginekologiczna STOMADENTU z kontraktem NFZ!
~pacjentka Stonadentu niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 21:41
tak,chodzę na NFZ do dr.Bartkowiaka i jestem obecnie w ciąży,mało tego jestem też zadowolona.Jakoś wobec mnie nie bywa humorzasty i nie pokazuję,że zależy mu na kasie.W grudniu byłam prywatnie,ale to wina limitu....więc wychodzi na to,że co pacjentka to opinia....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 21:59
No bez jaj,nie chciał pieniędzy? Z takim działaniem to się rozprawi samorząd lekarski !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 22:37
~ napisał(a): No bez jaj,nie chciał pieniędzy? Z takim działaniem to się rozprawi samorząd lekarski !


niby za co miał chcieć?przecież chodzę na NFZ to mam wizytę darmową....nie rozumiem tu czegoś.
a od Ciebie chciał kasę mimo,że byłaś na fundusz??????;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Martyna niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 23:11
Jeżeli chodzi o Doktor Komendzińską to muszę powiedzieć,że prowadziła moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miłą i sympatyczną kobietą oraz dobrą specjalistką w swoim zawodzie. Czasami chodziłam do Niej prywatnie a czasami na kasę chorych i za każdym razem traktowała mnie tak samo. Bardzo serdecznie pozdrawiam Panią doktor i życzę Jej jak najwięcej pacjentek!!! :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
29 marca 2015r. o 15:58
Witam serdecznie,
Pisze tutaj z pytaniem, prośbą.
Jestem pacjentką Pani dr Strumpf-Komendzińskiej i potrzebuje skontaktować się w pilnej sprawie. Czy któraś z pacjentek ma może numer komórkowy, do Pani doktor. Ja oddałam telefon do naprawy i straciłam numer, a jest mi bardzo potrzeby.
Z góry dziękuję za pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
29 marca 2015r. o 16:05
piękna reklama, na cholerę płacimy składki jak wszędzie prywatnie !! !! a ci co nich nie mają ?? to co mają robić ? siedzieć cicho i umierać lub rezygnować z badań :>
nie potrzeba nam wojen, wystarczy że ktoś wymyślił pieniądze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjentka niezalogowany
29 marca 2015r. o 17:08
Nr tel.do doktor 500266616 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2015r. o 17:12
~Iza napisał(a): Witam serdecznie,
Pisze tutaj z pytaniem, prośbą.
Jestem pacjentką Pani dr Strumpf-Komendzińskiej i potrzebuje skontaktować się w pilnej sprawie. Czy któraś z pacjentek ma może numer komórkowy, do Pani doktor. Ja oddałam telefon do naprawy i straciłam numer, a jest mi bardzo potrzeby.
Z góry dziękuję za pomoc.
Nr tel.do doktor 500266616 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.