Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Urząd pracy- Pytanie...

~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 20:59
Gamelin napisał(a):
~ napisał(a): urząd pracy jest po to żeby bezrobotnym szukać pracy,a nie da.wać ubezpieczenie,dlatego bardzo mnie dziwi podejście bezrobotnego który oczekuje,że urząd jest właśnie po to by dać ubezpieczenie,jak nie chce się pracować należy wyrejestrować się z PUP,bo za Twoje ubezpieczenie płacimy my wszyscy pracujący


Jeszcze nie słyszałem żeby Urząd Pracy komukolwiek znalazł prace ..rejestrujesz się i masz przyjsc złożyć podpis za dwa mc - ot cały Urząd Pracy . Fakty sa takie ,że urząd w tym momencie jest tylko i wyłacznie po to aby miec ubezpieczenie , bo pracy i tak musisz sobie szukac sam :D

No tu troszkę się mylisz bo znam kogoś która jego żona tam jest szychą i zrobił sobie prawko uprawnienia na duży sprzęt i prace nie w jednym a w kilku zakładach wybierał sobie gdzie chciał tak ręka rękę myje kolego i to jest prawda na 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~arbeiter niezalogowany
3 lutego 2014r. o 21:00
~TAXI(:-> napisał(a): Gdzie jest praca ??


do Badera wbijaj, tylko nie czytaj glupich komentarzy w sieci ze to oboz itp, bo to bzdura, polakowi jakby ktos placil 10 tys msc to i tak by narzekal ze czemu nie 15 tys, takim narodem jestesmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 21:12
Dobrze, że przypomnieliście. Muszę się jutro z pracy zwolnić, żeby listę podpisać. Niewiele brakowało, a by mnie skreślili z listy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
3 lutego 2014r. o 21:28
budzik sobie nastaw.....takie przypomnienie :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 22:54
TOjsienka napisał(a): Nie ma co wszystkich pakować do jednego wora.Z sytuacji które opisujesz wynika że były to zwykłe moczy mordy a tacy pójdą za każdą kasę bo jeść nie muszą byle było co wychylić i zapalić.
Czyli staweczka mała bo tacy najniższej stawki godzinowej nawet nie wołają.Biorą co dają i się cieszą a jaka płaca taka praca.



Moczymordy,prawda ,ale wiesz jak się cenią,wcale nie chcą za "każdą" forsę robić,o nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 23:52
~m napisał(a):
andrzej412 napisał(a): Witam jestem zarejstrowany w UP już 6 msc. Przez 5 msc chodziłem tylko podpisywać "listę obecności", a teraz dostałem skierowanie na staż na który nie spełniam wymagań... No nie wiem co o ty myśleć...

skoro nie spełniasz wymagań, to czego się obawiasz? i tak cię nie przyjmą na ten staż. a jeśli już to idź tam gdzie cię skierowali i powymyślaj przeszkody jakie stoją ci na drodze do podjęcia tego stażu. wykaż, że się nie nadajesz...

Chyba to niedoszły pracodawca ocenił, że andrzej 412 się nie nadaje.
Większość chce iść na staż, bo lepsze to niż nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
3 lutego 2014r. o 23:57
~ napisał(a): Moczymordy,prawda ,ale wiesz jak się cenią,wcale nie chcą za "każdą" forsę robić,o nie.



"Moczymordy" (napisałam w cudzysłowie, bo wielce mi się określenie nie podoba, wolę Pijaki) - świetni fachowcy i bardzo dobrze, że się cenią!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
4 lutego 2014r. o 0:26
~ napisał(a): Gdzie w cudzysłowie? Wcale nie w cudzysłowie,ja zacytowałam TOJsieńkę z tymi moczymordami,zresztą ona napisała "moczy mordy"gwoli ścisłości .TOJsieńka i magnum to jedno? Więc nie rozumiem,fachowcy czy pijaki w końcu ,czy pijak może być dobrym fachowcem i się cenić?Nie wiem czemu uważasz ,ze to dobrze.


O czym Ty Człowieku piszesz?
Napisałam słowo "MOCZYMORDY" w cudzysłowie!
Nie jestem TOjsienką!
Wiem, że TOjka z błędem napisała i chwała Ci za to, że się nie "czepiłaś".
Teraz życzę Tobie dobrej nocy i pozdrawiam TOjkę i Ciebie.
:)

PS. Oczywiście, uważam, że Pijak może być dobrym fachowcem. Świetnym fachowcem!
Dlaczego ma nie cenić swojej pracy, tego co potrafi zrobić bardzo dobrze?

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza