Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd pracy- Pytanie...

11842
#Zdemotywowany nieaktywny
4 lutego 2014r. o 11:49
~ napisał(a): Tojsienka, czy jak ty się tam nazywasz, dużo gadasz jak na kogoś, kto nie ma nic do powiedzenia :] Zamilcz w końcu, bo twoje bezsensowne wypowiedzi nic nie wnoszą do dyskusji. No może poza spamem ...

Teraz powiedz, co twoja wypowiedź wniosła do dyskusji.
,,Tyldowych" naukowców na tym forum jest od od groma, więc przy okazji ataku na kogoś warto by było zaprezentować coś ze swojej strony, a przynajmniej się podpisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 lutego 2014r. o 12:39
~ napisał(a): Tojsienka, czy jak ty się tam nazywasz, dużo gadasz jak na kogoś, kto nie ma nic do powiedzenia :] Zamilcz w końcu, bo twoje bezsensowne wypowiedzi nic nie wnoszą do dyskusji. No może poza spamem ...

No w tym miejscu też Cię nie poniosło na temat :] Przygadał kocioł garnkowi. :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
4 lutego 2014r. o 12:47
W tym urzędzie pracy to raczej brak pracy ;) człowiek na głupie staże czeka już nie mal trzy miesiące bo albo nie mają ofert albo przyjmują ludzi od pracodawców pewnie jak znowu tam pójdę dostane odpowiedz że nikt się nie zgłosił :D jakie miasto taki urząd pracy ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ripo niezalogowany
4 lutego 2014r. o 13:41
rafi napisał(a): W tym urzędzie pracy to raczej brak pracy ;) człowiek na głupie staże czeka już nie mal trzy miesiące bo albo nie mają ofert albo przyjmują ludzi od pracodawców pewnie jak znowu tam pójdę dostane odpowiedz że nikt się nie zgłosił :D jakie miasto taki urząd pracy ;)


czemu koleś nie szukasz pracy na własną ręke? czekasz na jakis bezsensowny staż ? całkowite marnowanie czasu, zastanów się nad sobą koleś.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
4 lutego 2014r. o 21:07
~człowiek napisał(a): A ja znam pijaków "porządnych" i "szkołowanych".
... mi chodzi o takich co się napiją i nie pracują ,choć gołębie serca mogą mieć i cóż z tego skoro zapłacisz a robota nie zrobiona albo spaprana i od nowa komu innemu płać.


Zapomniałam dopisać na końcu mojego posta Niepijaków.

Też znam takich pijaków, jak Ty.
Chyba należy ich trochę przypilnować z pracą i nie dopuścić żeby się napili, tylko uczciwie pracowali.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2014r. o 22:24
magnum44 napisał(a):
~człowiek napisał(a): A ja znam pijaków "porządnych" i "szkołowanych".
... mi chodzi o takich co się napiją i nie pracują ,choć gołębie serca mogą mieć i cóż z tego skoro zapłacisz a robota nie zrobiona albo spaprana i od nowa komu innemu płać.


Zapomniałam dopisać na końcu mojego posta Niepijaków.

Też znam takich pijaków, jak Ty.
Chyba należy ich trochę przypilnować z pracą i nie dopuścić żeby się napili, tylko uczciwie pracowali.



Co to znaczy "jak Ty?Nazywasz mnie pijakiem? !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyindywidualizowany niezalogowany
4 lutego 2014r. o 22:48
rafi napisał(a): W tym urzędzie pracy to raczej brak pracy ;) człowiek na głupie staże czeka już nie mal trzy miesiące bo albo nie mają ofert albo przyjmują ludzi od pracodawców pewnie jak znowu tam pójdę dostane odpowiedz że nikt się nie zgłosił :D jakie miasto taki urząd pracy ;)


Rozwiążę twój problem, wyprowadź się z miasta :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
4 lutego 2014r. o 22:51
~ napisał(a): Co to znaczy "jak Ty?Nazywasz mnie pijakiem? !!


Taaa... utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że nie nadaję się do internetowych konwersacji.
Już kiedyś, Ktoś powiedział mi, że stosuję za dużo skrótów myślowych i różnie to może może być odbierane.

Oczywiście nie nazwałam Ciebie pijakiem.
Powinnam była napisać:
"Też znam takich pijaków, jak również i Ty znasz."

Chyba ograniczę pisanie tutaj do wklejania, czasami, wierszy na "Poezji" i jakiejś tam muzyki na "Muzyce".
Dziękuję Tyldo :)
PS. Jeśli poczułaś się urażona, przepraszam.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.