Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd pracy- Pytanie...

~ niezalogowany
4 lutego 2014r. o 23:00
Nie ,tylko podejrzewałam ten skrót ,jednak nie byłam pewna i dobrze ,ze wyjaśniasz . :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
4 lutego 2014r. o 23:02
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 lutego 2014r. o 23:43
~ napisał(a): Nie ,tylko podejrzewałam ten skrót ,jednak nie byłam pewna i dobrze ,ze wyjaśniasz . :)


Nie podejrzewałaś skrótu, tylko z góry założyłaś złe intencje.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2014r. o 0:06
skorn napisał(a):
~ napisał(a): Nie ,tylko podejrzewałam ten skrót ,jednak nie byłam pewna i dobrze ,ze wyjaśniasz . :)


Nie podejrzewałaś skrótu, tylko z góry założyłaś złe intencje.[/c

Daruj sobie skorn,obejdzie się bez twego wtrącania. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
24 maja 2014r. o 19:32
~Minka napisał(a): Witam wszystkich , właśnie doczytałam się że , za parę tygodni ma wejść do PUP nowe zasady . Właściwie bedzie podzielenie osób które potrzenują same ubezpieczenie zdrowotne , i nastepne osoby to te które poszukuja pracy, z tym że jeśli taka osoba zrezygnuję z oferty za pierwszym razem bedzie zawieszona na okres 9 miesiecy , jest to dobre dla osób które potrzebują tylko ubezpieczenia . Może ktoś wie więcej , ja tylko tyle ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
24 maja 2014r. o 20:21
~Minka napisał(a): Może ktoś wie więcej , ja tylko tyle ;)


Ja wiem więcej. Chcą rozgonić ludzi na cztery wiatry aby bezrobocie spadło bo przed wyborami do sejmu potrzebny jest "sukces".
To że zapłacą za ubezpieczenie zdrowotne nie ma to dla nich większego znaczenia.
Nie oni płacą tylko my.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
24 maja 2014r. o 21:48
PUP --- SKLEP BEZ TOWARU .Nic się nie zmienia .

Publiczne Ubezpieczenie Petenta .Bez sensu .Likwidacja ZUS POCIĄGNĘŁA BY ZA SOBĄ LIKWIDACJĘ TEGO RELIKTU PRZESZŁOŚCI.

Emerytury Obywatelskie dla każdego po ukończeniu 60 lat .O to warto walczyć.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
24 maja 2014r. o 22:14
http://wgospodarce.pl/informacje/13400-niemiecki-parlament-obnizyl-wiek-emerytalny

Niemcy z Rosją dobrze grają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.