Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Tusk mężem stanu?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 kwietnia 2017r. o 23:54
Moja Mama pracowała na Tysiąclecia , jako salowa. W pawilonie o numerze dwunastym ... być może ciągnie mnie do protoplastycznych genów .... :D

Zawsze zastanawiało mnie , dlaczego przygłupy o mentalności troglodyty wysyłają mądrzejszych do psychicznych ? Myślę , że to jest znany mechanizm wyparcia swej własnej osobowości przez nienawiść do siebie . A Jezus mawiał " kochaj bliźniego jak siebie samego " .

Ucz się od Mądrzejszych i ... pokochaj siebie :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rrr niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 8:25
Chiałoby sie powiedzieć: uderz w stół.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 11:39
Pannazdzieckiem napisał(a): Moja Mama pracowała na Tysiąclecia , jako salowa. W pawilonie o numerze dwunastym ... być może ciągnie mnie do protoplastycznych genów .... :D

Z

Oj to chyba nie geny,raczej uformowanie pod wpływem skrzywienia zawodowego Mamy.I tego raczej jak widac już nie da sie odkręcić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 kwietnia 2017r. o 19:07
temat ''pada'' więc go podbijam ...
nie zawsze jest okazja świętować przybycie tak ważnej w całej Unii osoby która jest przecież naszym ziomkiem ...
a którego cała Unia poparła o czym świadczy wynik wyborów -27 do 1

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 19:40
falco napisał(a): temat ''pada'' więc go podbijam ...
nie zawsze jest okazja świętować przybycie tak ważnej w całej Unii osoby która jest przecież naszym ziomkiem ...
a którego cała Unia poparła o czym świadczy wynik wyborów -27 do 1

Ta..... ta cała unia jest..... liczą się dojścia, układy, układziki .... Najnowszy sondaż Pis prowadzi, Po daleko z tyłu. Ciekawe kiedy oni wszyscy przestaną się w te sondaże bawić ...
Zastanawiające jest jeszcze jedno, czemu grzesiu donalda na dworcu nie witał? :] Coś czuję, że przed wyborami to opozycja będzie7 toczyć walkę we własnych szeregach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
20 kwietnia 2017r. o 19:41
tak kraj swietuje ze temat trzeba podbijac :)

z czego zaslynal jako premier ? albo jako przewodniczacy ?

takich artykulow masz mase

https://dorzeczy.pl/kraj/17746/Polacy-nie-chca-powrotu-Tuska-do-krajowej-polityki.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 kwietnia 2017r. o 19:46
mirko
to wszystko nie jest ważne ...
ważny jest temat ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tesz elektryk niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 19:46
mir.ko napisał(a): tak kraj swietuje ze temat trzeba podbijac :)

z czego zaslynal jako premier ? albo jako przewodniczacy ?

takich artykulow masz mase

https://dorzeczy.pl/kraj/17746/Polacy-nie-chca-powrotu-Tuska-do-krajowej-polityki.html


No to podbijam.Napisz jak ci po przeczytaniu.Tylko nie zapomnij.

http://wyborcza.pl/1,75398,19749634,nieinternowanie-jaroslawa-kaczynskiego-dlaczego-sb-dala-mu.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.