Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Tusk mężem stanu?

~~ niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 19:51
Liczysz że ktoś będzie czytał artykuł z wyborczej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
20 kwietnia 2017r. o 19:55
artykuł jest płatny juz dla mnie... ale i tam nie interesuje mnie dalsza historia podobnie jak kim był dziadek DT.

nie głosowałem na PiS do sejmu ale zgodnie z prawem to ich czas, PO miało go sporo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 kwietnia 2017r. o 19:56
więc co t robisz?
wracaj do ''Gościa niedzielnego ''

mnie się to bardzo spodobało ...

''...wykazywał się dobrą znajomością zagadnień poszczególnych plenów KC PZPR. Wypowiadane przez niego opinie zawsze zawierały elementy krytycyzmu. (...) Utrzymywał kontakty towarzyskie z S. Blumsztajnem, A. Michnikiem, J. Kuroniem i innymi b. komandosami"

kolegował się z Michnikiem?...o zgrozo :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 19:57
~~ napisał(a): Liczysz że ktoś będzie czytał artykuł z wyborczej?

Nie musi liczyć bo Ja i wielu moich znajomych to przeczytało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stan niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 22:07
mir.ko napisał(a): artykuł jest płatny juz dla mnie... ale i tam nie interesuje mnie dalsza historia podobnie jak kim był dziadek DT.

nie głosowałem na PiS do sejmu ale zgodnie z prawem to ich czas, PO miało go sporo



Tak jest, to faktycznie ich czas ale to nie znaczy że mogą rozpieprzyć Polskę od fundamentów po dach.
A już nie wiele brakuje !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
20 kwietnia 2017r. o 22:36
tu nie ma juz co rozpieprzac - to raz. koło stolicy powstaje basen za 150 mln zł. az tak zle ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 kwietnia 2017r. o 22:43
mir.ko napisał(a): tu nie ma juz co rozpieprzac - to raz. koło stolicy powstaje basen za 150 mln zł. az tak zle ?



"Koń jaki jest każdy widzi".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 kwietnia 2017r. o 22:46
No i kto niby zmieni w Polsce życie na lepsze? Gość, który zrezygnował z bycia premierem dla unijnej fuchy bez wiekszego znaczenia?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.