Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie się bawiliście na Andrzejkach

~kajagogo niezalogowany
26 listopada 2012r. o 20:54
Byłam z przyjaciółmi w Piramidzie było również fajnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gabriel niezalogowany
26 listopada 2012r. o 22:59
A ja byłem z ukochaną na Bora Bora.
Czułem przecudny piasek stąpając po nim, pijąc drinki pod palmami, kąpiąc się z ukochaną przeskakując ciepłe fale...
Z utęsknieniem czekałem na kolejny zachód słońca, przy którym wtulaliśmy się w siebie.
Przy blasku świec wpatrywałem się w jej oczy, ona w moje...
Czułem jak we mnie wszystko się budzi... Pożądanie !

Karmiliśmy się nawzajem truskawkami i popijaliśmy nieziemskiego szampana.
Oczywiście kończyliśmy każdej nocy w dużym łóżku usłanym z płatków róż...
Nagle (...) zadzwonił alarm w telefonie i lipa, trzeba było iść do pracy :D

Przynajmniej był sen !

Zmoderowano 27.11.2012 godz.19:08 - powód: wulgaryzm (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jas niezalogowany
27 listopada 2012r. o 0:28
sylwestra nie robia...coś mówili o sylwestrze dla dzieci, ale nie wypytywałem. cena była ok, biorąc pod uwage jaka super muza i ile jedzonka o wódeczka! Inna Bajka jest ok!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdzisław niezalogowany
27 listopada 2012r. o 6:40
~Piotr napisał(a): (...)


Nie rozumie dlaczego się tak unosisz...byliśmy z paczką przyjaciół na tej samej zabawie, wyraziłem jedynie naszą ( tj. 18 osób) opinię. Jeśli Tobie się podobało to wspaniale, masz poczucie humoru. Na zabawie rozmawiając z pozostałymi uczestnikami, również słyszałem negatywne opinie... ciesz się, że jesteś jedyny w swoim rodzaju, któremu się podobało. Nie neguj od razu innych.

Zmoderowano 27.11.2012 godz.19:10 - powód: korekta cytowania po usunięciu posta (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2012r. o 8:06
piszcie gdzie sie bawiliści bo autor tematu potrzebuje wiedziec dla ZAiKS-u kto nie zapłacił - a tak sami mu podacie na tacy... I sie zgłosi po kasiore .Lol...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2012r. o 9:01
~Zdzisław napisał(a): Nie rozumie dlaczego się tak unosisz...byliśmy z paczką przyjaciół na tej samej zabawie, wyraziłem jedynie naszą ( tj. 18 osób) opinię. Jeśli Tobie się podobało to wspaniale, masz poczucie humoru. Na zabawie rozmawiając z pozostałymi uczestnikami, również słyszałem negatywne opinie... ciesz się, że jesteś jedyny w swoim rodzaju, któremu się podobało. Nie neguj od razu innych.


po prostu nie wierze ze byles na tej zabawie podaj choc jeden szczegol z tej zabawy ,albo napisz tylko nie ogolnie co ci sie nie podobalo Bo naszej grupie i wszystkim ktorych spotykalismy w holu zabawa sie bardzo podobala ,takie samo zdanie ma organizatorka (moze podasz jej Imie?)
mysle ze jestes (...)

Zmoderowano 27.11.2012 godz.19:11 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdzisław niezalogowany
27 listopada 2012r. o 14:05
A ty cos sie tak uczepil, przeciez to nie jest wazne. Co nas obchodzi jakis (...)zespolik, ktory tam gral. Pzeciez nikomu z nas nie zalezy na jego opinii. Wiem tylko ze zepsuł ta zabawe i tyle. Nie bede sie tlumaczyc, bo po co, przeciez ten zespol nie byl nawet z boleslawca. To po co sie sprzeczac o nic... niech sobie graja po wioskach, byle zdale od boleslawca, zeby czasami na nigo nie trafic :/

Zmoderowano 27.11.2012 godz.19:12 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sebastian niezalogowany
27 listopada 2012r. o 17:11
Do zdzislawa ! Głupi to jeste ty bo wcale nie byles na tej zabawie i wypisujesz totalne bzdury Skoro wszyscy sie dobrze bawili i bylo super to po jaka cholere zabierasz tu głos kiedy nie ruszyles d..py z Boleslawca a Zespol byl za krec isty Chociaz nie z Bolesławca i chyba to ciebie boli

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza