Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie się bawiliście na Andrzejkach

~najlepsze andrzejki niezalogowany
28 listopada 2012r. o 19:56
~Gabriel napisał(a): A ja byłem z ukochaną na Bora Bora.
Czułem przecudny piasek stąpając po nim, pijąc drinki pod palmami, kąpiąc się z ukochaną przeskakując ciepłe fale...
Z utęsknieniem czekałem na kolejny zachód słońca,...

Ja byłem na "dołku" piasek też trochę czułem bo buty kazali mi zostawić przed celą :/ palma to odbiła mi do głowy :| kąpać to się nie kąpałem bo nie dali ;) ale jedno się zgadza - z utęsknieniem czekałem na kolejny zachód słońca :D Może ty stary nie byłeś na Bora Bora, a obok w celi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
28 listopada 2012r. o 20:48
Podkowa. Najgorsza impreza na jakiej byłam. Nikomu nie polecam, nie dość że najdrożej w mieście, to muzyka była tragiczna, choć na jedzenie nie mogę narzekać. Dj to gość po 50-tce puszczał jakieś starocie z PŁYT, a więc o zamówieniu piosenki nie było mowy. Większość zabawy przesiedzieliśmy ze znajomymi przy stoliku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DJ po 50-tce niezalogowany
29 listopada 2012r. o 8:11
Droga małolato!Wybierając sie na imprezę nalezy sie zorientowac,gdzie sie idzie...Akurat profil Podkowy jest taki,a nie inny,że w tym lokalu gra sie starocie,ponieważ zdecydowana wiekszość klientów to są poważni,starsi /30-50 lat.a czasami i starsi/ ludzie,którzy idą tam ze świadomościa,że usłyszą "swoje" przeboje...A przecież większość lokali-klubów w mieście gra nowości,trzeba sie było tam wybrać...i nie narzekać :P A myślę,że jednak impreza nie była najgorsza,o czym świadczą pochlebne opinie zdecydowanej wiekszości gości...Tak więc - jedna jaskółka wiosny nie czyni i jedna przypadkowa klientka nie zmieni formuły lokalu...Po prostu - nawet w tym przypadku wskazane jest myślenie i czasami dobrze wcześniej się zorientować,gdzie się idzie... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Podkowianin niezalogowany
29 listopada 2012r. o 8:51
Jeszcze jakby Ci ludzie bawili się przy tych "ich Hitach" to by sie DJ obronił. Ale jak na 90 osób na parkiecie są 2-3 pary to chyba nie bardzo. Ja też lubie Modern Talking ale nie co drugą piosenke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9902
#halotoja nieaktywny
29 listopada 2012r. o 8:56
~DJ po 50-tce napisał(a): Droga małolato!Wybierając sie na imprezę nalezy sie zorientowac,gdzie sie idzie...Akurat profil Podkowy jest taki,a nie inny,że w tym lokalu gra sie starocie,ponieważ zdecydowana wiekszość klientów to są poważni,starsi /30-50 lat.a czasami i starsi/ ludzie,którzy idą tam ze świadomościa,że usłyszą "swoje" przeboje...A przecież większość lokali-klubów w mieście gra nowości,trzeba sie było tam wybrać...i nie narzekać :P A myślę,że jednak impreza nie była najgorsza,o czym świadczą pochlebne opinie zdecydowanej wiekszości gości...Tak więc - jedna jaskółka wiosny nie czyni i jedna przypadkowa klientka nie zmieni formuły lokalu...Po prostu - nawet w tym przypadku wskazane jest myślenie i czasami dobrze wcześniej się zorientować,gdzie się idzie... :*


hym..."powazni, starsi ludzie po 30"....dobre??? To ja juz chyba wedlug autora postu jestem sztywnym trupem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DJ po 50-tce niezalogowany
29 listopada 2012r. o 9:22
Ponieważ staram sie nie uczestniczyć w dyskusjach na forach,bo w wiekszości przypadków nie mają one sensu i do niczego nie prowadzą - wypowiadam się po raz OSTATNI w tym temacie... ;) "Podkowianinie" - czy jak piszesz 3 pary na parkiecie były non-stop,czy tylko w krótkich fragmentach /zwłaszcza/ przy spokojniejszych utworach...Ponieważ w Podkowie gra się bez przerw,to dla niektórych 7 godzin,to jest trochę dużo i z doświadczenia wiem,że są fragmenty,w których ludzie po prostu odpoczywają...Nie wiem,czy masz świadomość,że w ciągu całej imrezy leci ok.200 piosenek,czyli,co druga...100 piosenek Modern Talking???!!! Gwoli ścisłości dodam,że tych piosenek było 4-5 i mogę Ci podać tytuły...Do Halotoja...napisałem dokładnie "poważni,starsi /30-50 lat.a czasami i starsi/ ludzie" a nie to,co mi sugerujesz,tym bardziej dziwne,że cytujesz całość mojej wypowiedzi...niepotrzebna manipulacja :P I to tyle...dla mnie temat jest zamknięty...a ludzie...sami zdecydują,gdzie się chcą bawić i przy jakiej muzyce...Jakieś mozliwości wyboru jednak w mieście są... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
29 listopada 2012r. o 11:38
Ja nie mówię o nowościach, które lecą w dyskotekach, lecz o piosenkach rytmicznych, do których można się pobawić. Idąc do toalety słychać było narzekanie na Dja(osób starszych), więc chyba coś tu nie gra. Zabawa była do godziny około 4, a ludzie zaczęli się rozchodzić koło 12... A to prawda, że na parkiecie było widać po 4 tańczące pary (dopóki nie puszczono czegoś normalnego), wtedy frekwencja się znacząco zmieniała...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcinos 253 niezalogowany
18 listopada 2013r. o 21:59
a ja zapraszam na andrzejki do nowo otwartej sali we Lwowku Slaskim ZAJAZD LESNY serdecznie zapraszamy gra zespol EFEKT wiecej info pod nr 500487512
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.