Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

dermatolog

~paweł niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 13:38
czy w Bolesławcu jest jakiś dermatolog?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 16:33
jest taki, że lepiej nie isc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 18:53
Był ktoś może u tej dermatolog co przyjmuje w Stomadencie?
Ona jest z Wrocławia więc być może do niej można się wybrać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5605
#Luisa nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 19:20
Ja wiem że są różne schorzenia skóry niezależne często od nas samych, ale większość chorób zależy od tego co jemy. Spożywając produkty silnie przetworzone takie jak zupy z torebek,chipsy czy colę osłabiamy nasz filtr organizmu jakim jest wątroba. To ona musi zwalczyć toksyny którymi żywimy nasz organizm,bowiem takie produkty zawierają praktycznie samą chemię. Wątroba staje się niewydolna i zaczynają się problemy ze skórą. Dlatego zanim pójdziemy do lekarza po kolejne chemiczne specyfiki na nasze przypadłości zacznijmy od zdrowszego odżywiania się. Jedzmy więcej warzyw gotowanych, kasz(jaglana,gryczana,pęczak) no i krajowe owoce takie jak jabłka. Cytrusy nie są wskazane dla ludzi z naszego klimatu bo wychładzają organizm. Miłego spędzania wolnego czasu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 20:07
Polecam pania z Chojnowa Zdzislawa Madej Kwapisz przyjmuje na kase chorych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7489
#aga500 nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 23:59
mam pytanko to może ktoś zna dermatologa nie koniecznie z bolesławca. moje dziecko ma problemy skórne, bo z tego co czytam to bolesławiec nie ma dobrego dermatologa.


Dopisane 04.01.2013r. o godz. 23:59:

~ napisał(a): Polecam pania z Chojnowa Zdzislawa Madej Kwapisz przyjmuje na kase chorych


ta pani przyjmuje małe dzieci. jeśli tak to proszę o numer telefonu

;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 15:24
Witam.Pani ze stomadentu nie polecam...przynajmniej w moim przypadku zachowała sie mało powiedziane ze mało profesjonalnie...trafiłam do doktora Moralewicza w Legnicy i jestem baaaaardzo zadowolona,naprawde zdjagnozował mi chorobe szybko i tak samo ja wyleczył.POLECAM!!!!! a łukiem omijajcie ta babe z wrocławia!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 23:07
aga500 napisał(a): mam pytanko to może ktoś zna dermatologa nie koniecznie z bolesławca. moje dziecko ma problemy skórne, bo z tego co czytam to bolesławiec nie ma dobrego dermatologa.Dopisane 04.01.2013r. o godz. 23:59:
~ napisał(a): Polecam pania z Chojnowa Zdzislawa Madej Kwapisz przyjmuje na kase chorych


ta pani przyjmuje małe dzieci. jeśli tak to proszę o numer telefonu

trzeba wczesnij sie zarejestrowac
tel.768188011
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza