Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

dermatolog

~ niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 15:48
~ napisał(a): Polecam pania z Chojnowa Zdzislawa Madej Kwapisz przyjmuje na kase chorych


a gdzie ta pani przyjmuje? tez w stomadencie czy gdzies indziej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aloiw niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 18:44
na ulicy Szpitalnej 6
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pbbb niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 23:46
raz w miesiacu przyjmuje u kosmetyczki tak obok kamy trzeba isc tam i sie dowiedziec/
potwierdzone info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7489
#aga500 nieaktywny
7 stycznia 2013r. o 9:25
~ napisał(a):
aga500 napisał(a): mam pytanko to może ktoś zna dermatologa nie koniecznie z bolesławca. moje dziecko ma problemy skórne, bo z tego co czytam to bolesławiec nie ma dobrego dermatologa.Dopisane 04.01.2013r. o godz. 23:59:
~ napisał(a): Polecam pania z Chojnowa Zdzislawa Madej Kwapisz przyjmuje na kase chorych


ta pani przyjmuje małe dzieci. jeśli tak to proszę o numer telefonu

trzeba wczesnij sie zarejestrowac
tel.768188011


dzięki za telefon ;-)

;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2013r. o 11:07
Witam, ile może kosztować wizyta u dermatologa?
Czy jak przychodzi się z dwoma niezależnymi problemami, to ta opłata ulega zwiększeniu? Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wioleta niezalogowany
3 czerwca 2013r. o 11:52
witam, szukam dermatologa w boleslawcu, ktory ma laser - chcialabym zamknac pekniete naczynko

kogo polecancie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9445
#aniapaula nieaktywny
3 czerwca 2013r. o 14:16
~wioleta napisał(a): witam, szukam dermatologa w boleslawcu, ktory ma laser - chcialabym zamknac pekniete naczynko
kogo polecancie?


Witam!
ja ze swoją 7 letnią córką byłam w Provicie u dr Bartkowiak,ale zrobiła to ciekłym azotem i jestem bardzo zadowolona z efektu,a naprawdę miała dość widoczne naczynko na policzku...nie wiem czy ma laser...
pozdrawiam


Dopisane 03.06.2013r. o godz. 14:16:

~wioleta napisał(a): witam, szukam dermatologa w boleslawcu, ktory ma laser - chcialabym zamknac pekniete naczynko
kogo polecancie?


Witam!
ja ze swoją 7 letnią córką byłam w Provicie u dr Bartkowiak,ale zrobiła to ciekłym azotem i jestem bardzo zadowolona z efektu,a naprawdę miała dość widoczne naczynko na policzku...nie wiem czy ma laser...
pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.