Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sprawdzamy, czy płacisz abonament ?

2900
#falco nieaktywny
16 marca 2013r. o 8:49
wracając do tytułu tematu,nie odpowiadaj na to pytanie...napiszesz że płacisz do zrobią Cie tutaj frajerem a gdy napiszesz ze nie płacisz to tak jakbyś zaprosił do siebie kontrolera...

jedno jest pewne ,czy płacę czy nie płacę żaden ,,kontroler,, nie przekroczy progu mojego domu...
poszczuję psem a grozny jest jak diabli bo skacze od razu do gardła... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2013r. o 9:51
falco napisał(a): wracając do tytułu tematu,nie odpowiadaj na to pytanie...napiszesz że płacisz do zrobią Cie tutaj frajerem a gdy napiszesz ze nie płacisz to tak jakbyś zaprosił do siebie kontrolera...

jedno jest pewne ,czy płacę czy nie płacę żaden ,,kontroler,, nie przekroczy progu mojego domu...
poszczuję psem a grozny jest jak diabli bo skacze od razu do gardła... :D
popieram nie ma prawa wejsc do mieszkania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
16 marca 2013r. o 15:45
Ja chciałem tylko uprzejmie donieść, że falco telewizor posiada, gdyż ogląda "szkło kontaktowe" : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2013r. o 16:20
jeszcze ,,gilotynę,, i ,,nie ma żartów,, w Superstacji,, :D

tylko czy w ,,telewizornii,,?
jest jeszcze coś takiego jak Internet a tam wybór kanałów w stronce ,,włącztv,,
no są ograniczenia... nie ma Hustlera np. hehehe

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1997
#sawcio nieaktywny
17 marca 2013r. o 10:07
Płacę. Traktuję to jako kolejny podatek, a podatki trzeba płacić.
Nie mówię, że mnie to cieszy - jak to z podatkami bywa - ale muszę respektować prawo.

Skoro nawet przedstawiciele elit politycznych publicznie chwalą się
tym jak omijają prawo (prezentacja wypowiedzi z tabletu, mandaty) to jest to taki mały przewrotny, bolesny wymiar sprzeciwu - wobec powszechnej anarchii :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
17 marca 2013r. o 11:19
po co pisać takie głupoty !! jakby naprawdę chcieli ściągnąć z nas abonament to wystarczy wziąć dane ze spisu ludności. przecież wiadomo że w każdym mieszkaniu jest tv. nie musieli by chodzić i być przepędzani !!

Zmoderowano 17.03.2013 godz.14:16 - powód: caps lock (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 11:29
Wydaje mi się , że zyjemy w państwie prawa a nie w państwie spisu ludności!! :P

Na tej zasadzie mozna by przyjąc , że każdemu gospodarstwu domowemu należy się mandat bo ma samochód. A jak ma samochód to na pewno złamało jakiś przepis ruchu drogowego! :P

Zmoderowano 17.03.2013 godz.14:16 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Apap niezalogowany
17 marca 2013r. o 11:34
falco napisał(a): jeszcze ,,gilotynę,, i ,,nie ma żartów,, w Superstacji,, :D

tylko czy w ,,telewizornii,,?
jest jeszcze coś takiego jak Internet a tam wybór kanałów w stronce ,,włącztv,,
no są ograniczenia... nie ma Hustlera np. hehehe

Falco... nie oglądasz na "włącztv", b od dawna nie działa ta stronka. Wiec gdzie oglądasz? He he he... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.