Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sprawdzamy, czy płacisz abonament ?

~ja niezalogowany
15 marca 2013r. o 7:13
~nieabonament napisał(a): Niestety ja i syn odebrał. Teraz dumam co z tym fantem zrobić.

U mnie identyczna sytuacja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
15 marca 2013r. o 8:02
Nieważne czy odbierasz listy polecone ,czy nie.Jeżeli masz zarejestrowany TV czy radio ,a nie odbierasz listów to po 1 m-cu wezwań traktowane jest jakbyś odebrał i uchylał sie od płacenia.Kosekwencją będzię przymusowe ściągnięcie należności wraz z kosztami.
Zaniechanie płacenia bez wyrejestrowania odbiorników jest najgłupszym z możliwych rozwiązań - mają cię jak na widelcu.Trzeba iść na pocztę i wyrejestrować (uprzednio ureulować płatności do dnia wyrejestrowania).Wtedy możesz powiedzieć : nie mam ,a oni muszą udowodnic ,że jest odwrotnie (tylko jak - wejść do domu ?).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2013r. o 8:11
podpisywaliście jakąś umowę z krajową radą?
podpisywaliście jakąś umowę z pocztą ?
umowa jest umową kiedy ja z kimś zawieracie i podpiszecie a tak?....
dziwne ale czytałem różne eksperckie opinie i nawet te nie są spójne :D
niektóre nawet mówią że ściąganie opłat jest niekonstytucyjne...
poczytajcie opinie na innych forach ... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 marca 2013r. o 8:18
falco napisał(a): ... poczytajcie opinie na innych forach ... :)


Inaczej mówiąc zdrowy rozsądek , wszystkich nas nie pozamykają :D Komornicy będą mieli wyższe dochody , chociaż i dzisiaj małych nie mają , widać po furach :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2013r. o 8:30
oto Polska właśnie... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abonentka niezalogowany
15 marca 2013r. o 12:28
falco napisał(a): podpisywaliście jakąś umowę z krajową radą?
podpisywaliście jakąś umowę z pocztą ?
umowa jest umową kiedy ja z kimś zawieracie i podpiszecie a tak?....
dziwne ale czytałem różne eksperckie opinie i nawet te nie są spójne :D
niektóre nawet mówią że ściąganie opłat jest niekonstytucyjne...
poczytajcie opinie na innych forach ... :)

Co wy niektórzy do cholery z tą umową??? Przecież to Trybunał Konstytucyjny orzekł w 2010r. że Poczta Polska MOŻE wystawić nakaz płatności. I jak tego wezwania nie zapłacisz, to konsekwencje są chyba znane (zajęcie konta, poborów lub komornik na grzbiecie). A zasłanianie się umową, której nie masz - za przeproszeniem - gówno da. Ja już się obudziłam z ręką w nocniku, więc wiem o czym piszę. Odebrałeś wezwanie (list polecony za potw.odb.) - płacz i płać. A potem sobie ewentualnie wyrejestruj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2013r. o 14:19
a wiec powołaj się na słowa ,,płemieła,,
nie kazał przecież płacić i calusieńka ,,polandia,, to słyszała... :D
a ,,płemieł,, wie co mówi ...chyba ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abonentka niezalogowany
15 marca 2013r. o 14:35
Powoływanie się na słowa płemiera graniczy z lekkim ograniczeniem umysłowym ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza