Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Dyskusje światopoglądowe

8375
#GosiaG nieaktywny
6 października 2013r. o 19:54
Pannazdzieckiem napisał(a): Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru
..



Ale....yyy...
..... to nie był żart :|


Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 października 2013r. o 9:34
Oczywiście , że nie, Jaszczurzyco, ufam , że mi wybaczyłaś ... obraźliwe słowa . Jezus mawiał , że istotą człowieczeństwa jest zdolność do wybaczania. Wiesz przecież , że jestem przeciwnikiem wszelakich autorytetów. Posłuchajcie tego , co chce Wam przekazać Bóg , posłuchajcie w ciszy Swego serca . No co Wam szkodzi ? Dobranoc :)


Dopisane 07.10.2013r. o godz. 09:34:

Ale śmiga , aż chce się żyć :D Jeszcze raz dzięki Zmotywowany :)

Lata temu Papugo pojawił się był na Onecie , artykuł jakiegoś profesorka , co to twierdził , że grawitacja jest jedynie subiektywnym odczuciem... nie mogłem tego zrozumieć, aż w końcu mi pykło, być może po piątym piwie :D

Chciwość pozwala ludziom wygadywać różne brednie :)
Na mnie czas , miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
7 października 2013r. o 10:46
Pannazdzieckiem napisał(a): ufam , że mi wybaczyłaś ... obraźliwe słowa . Jezus mawiał , że istotą człowieczeństwa jest zdolność do wybaczania. Wiesz przecież , że jestem przeciwnikiem wszelakich autorytetów.
Posłuchajcie tego , co chce Wam przekazać Bóg.


Ktoś, kto choćby domyśla się co ma do przakazania Najwyższy Intelekt , nie musi szantażować 'ludzkości' autorytetem Jezusa .

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2013r. o 11:32
GosiaG napisał(a):

Ktoś, kto choćby domyśla się co ma do przakazania Najwyższy Intelekt , nie musi szantażować 'ludzkości' autorytetem Jezusa .


szantażować? hmm? ktoś to robi? a w jaki sposób? ciekawa teoria :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
7 października 2013r. o 11:38
Pannazdzieckiem napisał(a): profesorka , co to twierdził , że grawitacja jest jedynie subiektywnym odczuciem... nie mogłem tego zrozumieć, aż w końcu mi pykło, być może po piątym piwie :D

Rozwiń myśl, albo podeślij jakiś link. Proszę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
7 października 2013r. o 12:20
~ napisał(a):

szantażować? hmm? ktoś to robi? a w jaki sposób?


Myślę, że w Twoim przypadku znajomość odpowiedzi jest przyczyną tych pytań.
:*

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
7 października 2013r. o 16:58
Pannazdzieckiem napisał(a):
A nie sądzisz Droga Arystokratko :) , że Gocha , równa babka jest ? :)

Sądzę, Panienko, nie ma dwóch zdań :D
No i co Kolego, jak pisałam, że za podatkami diabeł stoi, plemię żmijowe, to twierdziłeś, że błądzę, hi, hi.
Biblia to mądra Księga, ale trzeba umieć ją czytać...
Głosowałeś za UE, żartujesz? No to już teraz wiem skąd u Ciebie ten wstręt do wyborów :D :D
Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 października 2013r. o 23:00
Ja się dopiero uczę Droga Izo :) I sprawia mi to ogromną przyjemność :) Czuję się również zaszczycony faktem , że kilka osób czyta moje słowa . Nie zależy mi na sławie , czy pieniądzach , chodzi mi o to, aby Każdy i Każda szczęśliwi byli. Najlepiej razem, w Promień połączeni :D

Dobranoc :)


Dopisane 07.10.2013r. o godz. 23:00:

Motywacja napisał(a):
Rozwiń myśl, albo podeślij jakiś link. Proszę


Przykro mi , nie dam rady sięgnąć pamięcią wstecz . Sam doskonale wiesz ile głupot publikują ścierwomedia , to wszystko jest bez znaczenia , razem z tym profesorkiem.

Ale śmiga ten lisek :D
Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego