Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dyskusje światopoglądowe

~Iza niezalogowany
8 października 2013r. o 7:17
Pannazdzieckiem napisał(a):
...Mogę Ci pokazać świadectwo ukończenia technikum i to wszystko Droga Arystokratko :D Matury nie chciało mi się robić , to systemowy idiotyzm. Również Cię pozdrawiam :)Dopisane 08.10.2013r. o godz. 06:46:Boże , do czego to doszło , żebym musiał udowadniać brak wykształcenia :| :D :D :D .Śmiech to zdrowie :D

:D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
8 października 2013r. o 9:52
Ok, Gosia, w gnozy to Ty nie wierz. To męscy szowiniści byli. Nie mogli się pogodzić z tym, co Jezus wyjaśnił saduceuszom, gdy im klarował, że w niebie ani się za mąż wydawać będą, ani się będą żenić. To już nawet niektórzy imamowie mówią, że prorok skrewił z tymi dziewicami w niebie :D
Kolega ma rację, że ciało to wózek duszy... A dusza nie ma płci :D
Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
8 października 2013r. o 10:16
~Iza napisał(a): Gosia, w gnozy to Ty nie wierz.


Ojoj Iza ,ale ja jestem...
... holistyczną gnostyczką .
Proszę więc nie obrażać moich uczuć religijnych :P


Dusza, jest- jak mi wiadomo- rodzaju żeńskiego, a w/g mnie ciało nie jest jej pojemnikiem tylko emanacją W. Jaźni ;)

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 października 2013r. o 12:47
GosiaG napisał(a):
~Iza napisał(a): Gosia, w gnozy to Ty nie wierz.


... holistyczną gnostyczką .

Dusza, jest- jak mi wiadomo- rodzaju żeńskiego, a w/g mnie ciało nie jest jej pojemnikiem tylko emanacją W. Jaźni ;)


holistyczną?

Dusza? może i jest rodzaju żeńskiego... a duch, duchowość? :) to tylko słownictwo czyni niektóre słowa rodzaju żeńskiego, charakter duszy jest raczej bezrodzajowy. Bóg jest rodzaju męskiego ;) IMHO


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
8 października 2013r. o 13:21
Po części się z tym zgadzam :)

Uważam, że Dusza i Duch(wyższa jażń) to dwa osobne intelekty , które aby osiągnąć możliwość zrealizowania swojego osobistego celu - muszą połączyc się w ''komorze rodzicielki'' .

Utwór biblijny'' Pieśń Nad Pieśniami'' opisuje takie zaślubiny
:*



Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2013r. o 22:12
Paniusiu wiem,że lubisz takich panów z pejsami, więc coś dla ciebie.

http://www.dailymotion.com/video/x15nqix_no-to-do-dziela_news
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 października 2013r. o 0:05
GosiaG napisał(a):
... holistyczną gnostyczką .


A cóż to takiego jest ? Zechciej wytłumaczyć Droga Jaszczurzyco. Pokorny Twój sługa prosi. Czyżby chodziło o heliocentryczną wiedzę ? A wiesz o tym , że Słońce porusza się po trajektorii spirali , a my razem z nim. Czy może chodzi o to , żeś do Iluminatich na trzydziestego trzeciego mistrza postanowiła wstąpić ? Co to takiego ... holistyczna gnostyczka, nie łapię , matury nie mam. Spragniony Twej odpowiedzi oddam się ... nieszczęsny, w objęcia Morfeusza :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
9 października 2013r. o 10:15
~ napisał(a): "Waldemar Pastuszka"


Kononowicz w wersji "oczytanej i wygadanej" :D
Filmik ekstra :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.