Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię przyzwoitości
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 lutego 2017r. o 14:10
Macierewicz , to dwulicowiec. W Izraelu nosi jarmułkę . W Watykanie klęka przed Jezuitą. Żeby było śmieszniej , to Franciszek nie do końca jest papieżem. Wszak Recinger żyje. Mamy do czynienia z pewną formą schizmy :D A dobra zmiana ( ta gorsza jej część ) pada na kolana gdzie popadnie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
16 lutego 2017r. o 15:18
Pannazdzieckiem napisał(a): Wszak Recinger żyje.

ale jego brat nie zyje, byl wychowawca w internacie w regensburgu i ponoc najlepszym pedofilem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Farbiak niezalogowany
16 lutego 2017r. o 15:22
fobiak napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Wszak Recinger żyje.

ale jego brat nie zyje, byl wychowawca w internacie w regensburgu i ponoc najlepszym pedofilem


Ten to ma rure.
Dawaj namiar pedzia .Są chętni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 lutego 2017r. o 15:26
fobiak napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Wszak Recinger żyje.

ale jego brat nie zyje, byl wychowawca w internacie w regensburgu i ponoc najlepszym pedofilem


Każdy jest odpowiedzialny przed Stwórcą za swe własne czyny.
Mam nadzieję , że ewentualna rodzina nieurzędującego Papieża ma / miała własne problemy z wymiarem sprawiedliwości , jeśli wieść gminna jest prawdą .

Piona Fobiczny ;)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
16 lutego 2017r. o 15:58
Pannazdzieckiem napisał(a):
fobiak napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Wszak Recinger żyje.

ale jego brat nie zyje, byl wychowawca w internacie w regensburgu i ponoc najlepszym pedofilem


Każdy jest odpowiedzialny przed Stwórcą za swe własne czyny.
Mam nadzieję , że ewentualna rodzina nieurzędującego Papieża ma / miała własne problemy z wymiarem sprawiedliwości , jeśli wieść gminna jest prawdą .

Piona Fobiczny ;)


moze mi google zle przetlumaczyly albo ja zle zrozumialem
http://www.sueddeutsche.de/bayern/regensburger-domspatzen-ratzinger-nennt-aufarbeitung-des-missbrauchsskandals-irrsinn-1.2814560

ale raczej zle zrozumialem bo zdaje sie, ze zyje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
16 lutego 2017r. o 16:31
~~Artur napisał(a): Dostałem pismo z powiatu iż nie są władni do rozpatrzenia skargi na komisję rewizyjną. Kieruję więc do wojewody skargę na komisję rewizyjną.
Powiatowi de….. podcierają się dokumentem w którym jest zawarta nieprawda.
Ja cały czas iż orżnięto z pieniędzy dzieci a oni badają relacje dyrektor- rada rodziców. Jeżeli to nie prawda to proszę rodziców RR o potwierdzenie ,,Tak My daliśmy pieniądze, dyrektorowi na zachcianki”

Temat o przyzwoitości ale nie licz że trolle ci odpowiedzą, oni nie stąd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan Złotkowski do Pana M niezalogowany
16 lutego 2017r. o 16:37
Jest Pan kiepskim obserwatorem lub nie chce widzieć jak PO wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję do swojej brudnej gry i wystąpień anty pisowskich . Panie Przemku zgadzam się z tym że władzy należy się krytyka ale krytyka oparta na prawdzie , dla mnie nie ma znaczenia kto z jakiej partii jest lub jak Pan był , dla mnie liczy się człowiek . Ja nie byłem i nie jestem w żadnej partii , nie wszystko co robią rządzący akceptuję bezkrytycznie ale obecnie bardziej niż działań PiS boję się TOTALNEJ OPOZYCJI , ich buty i kłamstw , nieważne z kim nie ważne co , nie ważne jak , ważne aby dokopać , stąd moja powyższa uwaga i zdanie o Panu - konflikt może mieć nieobliczalne skutki . Miejscem walki o lepszą Polskę dla Posłów jest Sejm a nie blokady mównicy czy konferencje prasowe w Oświęcimiu i ferowanie wyroków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
16 lutego 2017r. o 17:47
~~Lucjan Złotkowski do Pana M napisał(a): Jest Pan kiepskim obserwatorem lub nie chce widzieć jak PO wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję do swojej brudnej gry i wystąpień anty pisowskich . Panie Przemku zgadzam się z tym że władzy należy się krytyka ale krytyka oparta na prawdzie , dla mnie nie ma znaczenia kto z jakiej partii jest lub jak Pan był , dla mnie liczy się człowiek . Ja nie byłem i nie jestem w żadnej partii , nie wszystko co robią rządzący akceptuję bezkrytycznie ale obecnie bardziej niż działań PiS boję się TOTALNEJ OPOZYCJI , ich buty i kłamstw , nieważne z kim nie ważne co , nie ważne jak , ważne aby dokopać , stąd moja powyższa uwaga i zdanie o Panu - konflikt może mieć nieobliczalne skutki . Miejscem walki o lepszą Polskę dla Posłów jest Sejm a nie blokady mównicy czy konferencje prasowe w Oświęcimiu i ferowanie wyroków .


Kilka uwag z Oświęcimia nie politycznych potwierdzonych przez prokuratora podległego PiS .
http://krakow.onet.pl/obronca-kierowcy-seicento-o-badaniach-podejrzanego-i-pomocy-adwokata/pn6q0y8

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza