Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię przyzwoitości
2900
#falco nieaktywny
16 lutego 2017r. o 18:30
''Wypadki chodzą po ludziach. Ostatnio mieliśmy kilka wypadków samochodowych, w których uczestniczyły pojazdy przewożące jedne z najważniejszych osób w państwie. Najpierw chodziło o kolizję z udziałem Antoniego Macierewicza, a kilka dni później - premier Beaty Szydło. Stało się to przyczyną wielu komentarzy - i okazuje się, że PiS będzie autorów "hejtu" ścigał. Czas się bać?

Szefowa gabinetu politycznego pani premier Elżbieta Witek powiedziała na antenie telewizji publicznej (cytat za PAP):

Ten hejt jest, był i myślę, że będzie, na to pewnie nie znajdziemy dobrego sposobu, ale te najbardziej obraźliwe (wpisy), takie wulgarne, zwłaszcza te, które pojawiają się na Facebooku, są do zidentyfikowania, ...''(...)

fejsik ...wspaniałe zródło informacji dla ''ziobrystów '' :D


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bek niezalogowany
16 lutego 2017r. o 18:34
https://www.facebook.com/100009463637739/videos/vb.100009463637739/1806136996378404/?type=2&theater
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bek Do FALCO niezalogowany
16 lutego 2017r. o 18:38
Ten hejt jest, był i myślę, że będzie, na to pewnie nie znajdziemy dobrego sposobu, ale te najbardziej obraźliwe (wpisy), takie wulgarne, zwłaszcza te, które pojawiają się na Facebooku, są do zidentyfikowania, ...''(...)
Zwróciłeś uwagę na niesamowity fragment agresji pisowca w tym tekście mój ty bohaterze.
PO paprańcy zamykali i atakowali tych co pisali prawdę i posiadali dowody, tu masz tylko to co ktoś wymieniając osobę z nazwiska musi się liczyć z możliwością posądzenia o obrazę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rogi ci sie zawijają niezalogowany
16 lutego 2017r. o 18:39
~~Bek napisał(a): Kiedy Bronisław Komorowski został prezydentem RP jego myśliwska pasja stała się tematem tabu. Wcześniej jednak, będąc marszałkiem Sejmu czy wiceministrem obrony narodowej, na polowania jeździł bez skrępowania. Często wykorzystywał do tego służbowy sprzęt. Tak też było, kiedy Komorowski pojawił się w Lasach Janowskich na polowaniu w nadleśnictwie Władysławów. Przyleciał tam wojskowym "Sokołem". W trakcie biesiady myśliwskiej śmigłowiec ten został uszkodzony. W stojącą maszynę wjechał swoim samochodem terenowym jeden ze współbiesiadników. Niewygodne. info.pl


Ale ty baran jesteś niereformowalny.
Jak ktoś kradł to znaczy że ten po nim może ale trochę mniej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lutego 2017r. o 6:37
oj ty Bek-u
powiedz mi jak można kogoś ścigać za ''wolność słowa'' ?
kto będzie ''ścigał''?...prokuratorzy?
będą siedzieć na fejsach i obserwować piszących?
''brudną robotę'' zrobią ci tobie podobni ...
:D
wiesz ile razy straszono mnie tutaj donosikami?
a to za ''obrazę wiary'' a to za pislamistów bo o Antonie ''dronie'' nie pisałem z wielkiej litery... :D
popatrz na to szerzej...jeśli ''premierzyca'' czuje się obrażona niech składa pozew CYWILNY !!!!a nie pislamiści pierdzielą tu ogólnie o ściganiu ...
jeszcze raz -napisz mi kto będzie ścigał ?

przecież Anton ''dron'' jest dla mnie kompletnym oszołomem bo nikt racjonalnie myślący nie ogłasza tezy o przyczynie katastrofy a kiedy ta upada w świetle dowodu takiego czy innego zaraz pojawia sie kolejna teoria ...mamy ich obecnie chyba 25!!!!!
tak postępuje człowiek rozsądny? :D

wypadek z ''Maciarem''
dlaczego sprawa dziwnie ucichła?
kto został uznany za sprawcę?
kto dostał chociażby mandat?

i ja mam szanować i pochlebnie pisać o tym ''ministrze ''?
popatrz co on robi z armią?
za ujawnienie przed laty listy agentów wywiadu zamiast ''kuli w łeb'' dostaje awanse ...
to normalne?
destabilizuje armię (odeszło 30 doświadczonych generałów)tworząc jakieś formacje ochotnicze które ćwiczą 30 DNI W ROKU!!!!!
one mają bronić tego kraju?

i ty może napiszesz że popierasz ściganie za ''hejt'' ?
a co mam pisać?
laurki im wysyłać? :D


Dopisane 17.02.2017r. o godz. 06:37:

:D



(...) po latach badań mogę powiedzieć z olbrzymią dozą pewności i prawdopodobieństwa, że relacje o tym, że trzy osoby przeżyły, są wiarygodne.

Antoni Macierewicz, Spotkanie z wyborcami w Kielcach - 09/04/2013

i takich pierdół są setki ... :D
ale dzięki nim rodzi się tzw. ''hejt'' z którym chce ''walczyć '' pislam :D

co ostatnio powiedział prezy(dęt)?
''nie wystraszy nas jazgot ani demonstracje''
tak mówi prezydent? ...do kogo?
a pózniej ''płacz'' ze w kibelkach pojawiają się napisy ''dupa'' czy w internecie ''budyń''czy też ''maliniak''
nie ma podstaw?
gdzie były protesty kiedy o Bronku pisano ''komoruski''?

a więc nie lamentujcie tu ...y :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 lutego 2017r. o 9:48
W imie przyzwoitości.

Szanowna mamusia ministra którego kiedyś pewien premier nazwał zerem poddaje w wątpliwość wyroki sądów uniewinniające lekarzy którzy mieli pecha i na swoich dyżurach trafili na jej męża.
Pani mamusia ministra od wyroków oskarża nie tylko lekarzy ale sędziów , adwokatów jakoby wszyscy byli w zmowie przeciwko jej rodzinie.
Najciekawsze jest to co może się zdarzyć.
Co będzie gdy ktoś z rodziny ministra zero zachoruje ?
Jaki lekarz zdecyduje się ich leczyć ?
Chyba jedynie psychiatra .[img=1487320808_2k8lde6.jpg]



Dopisane 17.02.2017r. o godz. 09:48:

http://wiadomosci.onet.pl/forum/krystyna-kornicka-ziobro-maz-zmarl-w-wyniku-lekars,2,3079272,0,czytaj-najnowsze.html

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan Złotkowski niezalogowany
17 lutego 2017r. o 10:12
falco napisał(a): nie pieprz bzdur ...
wczoraj już o tym pisano że będą ''ścigać hejterów za komentarze odnośnie premierzycy''
to będzie swoisty precedens ...
pózniej będą ''ścigać '' za kaczora czy maciara albo innego zbynia itd. Jeden z polityków PiS wypowiedział się na temat ohydnego hejtu ( klepsydra informująca o śmierci i dacie pogrzebu Pani Premier ) ,zaznaczył że jego zdaniem tego typu hejterzy powinni być namierzani i karani . Zadajmy sobie pytanie - jak się czuła rodzina Pani Premier , i gdzie jest granica za którą nie można się posunąć . Panie falco nie będzie to żaden precedens - przypomnę tylko o namierzeniu blogera Anty- Komor i poranny nalot na niego w mieszkaniu . Specjaliści od robienia afer wykorzystali tę wypowiedź i wytwarzają atmosferę zagrożenia co widać i w niektórych komentarzach na Bolcu .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~LZ ? niezalogowany
17 lutego 2017r. o 10:52
~~Lucjan Złotkowski napisał(a):
falco napisał(a): nie pieprz bzdur ...


Złotkowski pro Pislaminowski ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza