Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię przyzwoitości
~~Lucjan Złotkowski do Pana M niezalogowany
17 lutego 2017r. o 10:53
dzisiaj 05:14
Krystyna Kornicka-Ziobro: Mąż zmarł w wyniku lekarskich błędów. Mam żal do Zbyszka, że nie chciał się angażować

- Śmierć to jest cena, jaką mój mąż zapłacił za eksperyment medyczny przeprowadzony na nim w szpitalu - powiedziała Krystyna Kornicka-Ziobro w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej". Pomimo wyroku sądu, który nie stwierdził winy lekarzy, matka ministra sprawiedliwości jest przekonana, że to ich błędy i niekompetencje doprowadziły do śmierci jej męża. Dodaje, że ma żal do syna o to, że w 2006 r. nie zaangażował się w sprawę. Podkreślam - (syn nie zaangażował się w sprawę ) .Co na to populista wciskający mem jakiegoś drugiego populisty o pseudonimie SokzBuraka pozostawię bez komentarza ,tylko mała refleksja . - Szanowny Panie Przemku jak na Bolcu atakując Pana wykorzystywano do tego Pańskiego ojca napisał Pan mnie więcej tak - jeżeli coś macie do mnie atakujcie mnie - ojca zostawcie w spokoju - MENTALNOŚĆ KALEGO ??? Trochę przyzwoitości .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 lutego 2017r. o 11:20
~~Lucjan Złotkowski do Pana M napisał(a): dzisiaj 05:14
Krystyna Kornicka-Ziobro: Mąż zmarł w wyniku lekarskich błędów. Mam żal do Zbyszka, że nie chciał się angażować

- Śmierć to jest cena, jaką mój mąż zapłacił za eksperyment medyczny przeprowadzony na nim w szpitalu - powiedziała Krystyna Kornicka-Ziobro w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej". Pomimo wyroku sądu, który nie stwierdził winy lekarzy, matka ministra sprawiedliwości jest przekonana, że to ich błędy i niekompetencje doprowadziły do śmierci jej męża. Dodaje, że ma żal do syna o to, że w 2006 r. nie zaangażował się w sprawę. Podkreślam - (syn nie zaangażował się w sprawę ) .Co na to populista wciskający mem jakiegoś drugiego populisty o pseudonimie SokzBuraka pozostawię bez komentarza ,tylko mała refleksja . - Szanowny Panie Przemku jak na Bolcu atakując Pana wykorzystywano do tego Pańskiego ojca napisał Pan mnie więcej tak - jeżeli coś macie do mnie atakujcie mnie - ojca zostawcie w spokoju - MENTALNOŚĆ KALEGO ??? Trochę przyzwoitości .


No cóż Panie Lucjanie -- skomentowałem wypowiedź mamusi ministra.Mamusia wyraziła żal że minister nie wykorzystał ówczesnego stanowiska i nie interweniował.
Pan z własnej woli bezrefleksyjnie popiera wszystkie czyny , wypowiedzi , intencje PiS .Ma Pan prawo i mi nic do tego.
Popełnił Pan błąd w interpretacji a następnie porównaniu gdyż ja nic nie wspominam o zmarłym.Wyraźnie oceniam żyjącą żonę zmarłego a matkę ministranta.
[img=1487326836_irrpovm.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jak to jest? niezalogowany
17 lutego 2017r. o 11:29
Nie wiem jak to się dzieje, ale im większy głupek, tm większe przekonanie że moja racja jest mojsza i tym bardziej innych bierze za znacznie głupszych od siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 lutego 2017r. o 11:52
gdybyśmy wszyscy byli jednakowi ,to nie byłoby skali porównawczej. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 lutego 2017r. o 12:03
~~ napisał(a): gdybyśmy wszyscy byli jednakowi ,to nie byłoby skali porównawczej. ;)


:D NoŁ koment :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan Złotkowski do Pana M niezalogowany
17 lutego 2017r. o 12:24
Różniąc się w ocenie możemy ze sobą polemizować , nie podoba mi się w żadnej dyskusji powoływanie się na żywych czy nie żyjących członków rodziny , jakby Ziobro interweniował w tej sprawie stałbym zdecydowanie po Pańskiej stronie . PO i PiS mają swój tak zwany twardy elektorat i z takimi nie ma sensu dyskutować , jest też elektorat tzw. przepływowy i ja do niego należę .Napiszę to co powiedziałem bratu zwolennikowi PiS - Jurek ja w tych wyborach zagłosowałem na PiS , wygrali a ja będę jak opozycja i nie mam zamiaru na ślepo popierać . Teraz mogę jeszcze dodać - nie uznaję krytykanctwa . Jakby był temat np. głównego hasła wyborczego Prezydenta Dudy - Podniesiemy kwotę wolną od podatku do minimum 8 -tyś . i tego co w tym kierunku zrobiono na pewno nie napisałbym nic w obronie a wręcz przeciwnie . Mówiąc że będę jak opozycja nie przywidziałem że to będzie kwik oderwanych od koryta , takiej opozycji nie jestem w stanie zrozumieć ani poprzeć . Jednym z moich hobby jest polityka i od czasu do czasu jako emeryt i rolnik w okresie zimy czasu coś tam napiszę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Halina niezalogowany
17 lutego 2017r. o 20:18
"Do rządzenia państwem nie jest potrzebna demokracja. Potrzebna jest siła i wiedza".

Ani PO, ani PiS nie mają ani siły, ani wiedzy. Kto rządzi? Ten kto wypuścił w 2014 r. podsłuchy od Sowy i podmienił Platformiaków na Pisiorków.

A my rodacy dajmy sobie w końcu spokój. Tym, którzy rządzą zależy na tym, byśmy się gryźli - o Smoleńsk, o trybunał, o Wałęsę i ch...j wie o co jeszcze.

Niby wszyscy to znają - dziel i rządź. A wszyscy się nadal na to nabierają.

Przy następnych wyborach znów wybierzemy tych, których podstawią nam ci, którzy mają siłę i wiedzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 lutego 2017r. o 20:41
~~Halina napisał(a): "Do rządzenia państwem nie jest potrzebna demokracja. Potrzebna jest siła i wiedza".

Ani PO, ani PiS nie mają ani siły, ani wiedzy. Kto rządzi? Ten kto wypuścił w 2014 r. podsłuchy od Sowy i podmienił Platformiaków na Pisiorków.

A my rodacy dajmy sobie w końcu spokój. Tym, którzy rządzą zależy na tym, byśmy się gryźli - o Smoleńsk, o trybunał, o Wałęsę i ch...j wie o co jeszcze.

Niby wszyscy to znają - dziel i rządź. A wszyscy się nadal na to nabierają.

Przy następnych wyborach znów wybierzemy tych, których podstawią nam ci, którzy mają siłę i wiedzę.
[img=1487360488_958ywl7.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza