Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przerażeni prędkością

3123
#Thor nieaktywny
10 lutego 2013r. o 22:06
To ograniczenie jest spowodowane garbem na jezdni, który pojawił się, w czasie ostatnich mrozów. Pod znakiem ograniczenia prędkości jest drugi, dotyczący właśnie tej przyczyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 10:11
Thor napisał(a): To ograniczenie jest spowodowane garbem na jezdni, który pojawił się, w czasie ostatnich mrozów. Pod znakiem ograniczenia prędkości jest drugi, dotyczący właśnie tej przyczyny.

no cóż, garba nie zauważyłem ani nie poczułem - na szczęście :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 lutego 2013r. o 10:29
ja też. nikt normalany nie zejdzie na 1000 lecia poniżej 50-60.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 12:13
~mir.ko napisał(a): ja też. nikt normalany nie zejdzie na 1000 lecia poniżej 50-60.

Nikt normalny nie jedzie w obszarze zabudowanym powyżej 50km/h :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
11 lutego 2013r. o 18:58
Dokładnie, nikt normalny nie będzie w zabudowanym jechał powyżej 50. Po coś te znaki tam są. Ale ja to rozumiem ( na kimś zakłady pogrzebowe muszą zarabiać) Nie patrz na to jak ktoś jeździ (skandal jedzie za wolno , moher, baba, saruch itp...), popatrz na siebie jak TY jeździsz! Ludzi zawsze najbardziej interesuje czyjaś d*u*p*a a nie swoja. A już najbardziej bolesławian. Oby wam się nikt nigdy nie nawinął pod koła. A jeśli już się tak bardzo komuś śpieszy to niech wyjeżdza wczesniej a nie na ostatnią chwile.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 19:15
~ napisał(a):
~mir.ko napisał(a): ja też. nikt normalany nie zejdzie na 1000 lecia poniżej 50-60.

Nikt normalny nie jedzie w obszarze zabudowanym powyżej 50km/h :>


jak sie nie wyjedzie nigdy z tego miasta szczegolnie nie po 23 to potem takie glupoty sie gada. Czesto np w bliskim nas wroclawiu sa "ograniczenia" do 70km (a moze i miejscami gdzies do 80/90?) wiec mam specjalnie jechac 50km/h bo jestem 'normalny'?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koleżanka niezalogowany
11 lutego 2013r. o 20:18
~gucio napisał(a): No cóż zostaje albo sie dostosowac , albo płacic na premie rządowe ...............mandacikiem , co do zgredów i blondynek 30 km na godz. bez kierunkowskazu , bez honorowania znaków to racja ............ .


Jestem blondynką, ale nie uważam abym była złym kierowcą czy zawalidrogą , uwielbiam prędkość oraz wysokie obroty .Ciekawa jestem jak Ty zachowujesz się na drodze....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 20:38
A ja na złość Rostowskiemu jeżdzę... przepisowo :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza