Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Reklamacje

~J niezalogowany
13 lutego 2013r. o 9:51
Mam pytanie, czy orientuje się ktoś jak CCC rozpatruje reklamację obuwia gdy nie posiada się paragonu lecz płaciło się kartą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2013r. o 17:43
~J napisał(a): Mam pytanie, czy orientuje się ktoś jak CCC rozpatruje reklamację obuwia gdy nie posiada się paragonu lecz płaciło się kartą.
podstawą do reklamacji jest paragon :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aloiw niezalogowany
13 lutego 2013r. o 18:41
jak się płaciło karta wystarczy wydruk z banku, jak gotówką to nasteonym razem pilnować paragon. Teraz to trzeba iść i kupić nowe butki :D pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aloiw niezalogowany
13 lutego 2013r. o 18:41
~aloiw napisał(a): jak się płaciło karta wystarczy wydruk z banku, jak gotówką to nasteonym razem pilnować paragon. Teraz to trzeba iść i kupić nowe butki :D pozdrawiam.


*następnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aloiw niezalogowany
13 lutego 2013r. o 18:44
Przepraszam, nie do końca przeczytałam pytanie.
No to wystarczy iść do banku po wydruk i reklamacje bez problemu przyjmą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxl niezalogowany
13 lutego 2013r. o 19:39
Odradzam zakupy w minimum na Prusa z zakupioną torebką w której wypruł się zamek po 14 dniach, miałam kłopot bo szef tego sklepu nie uznał reklamacji znalazł sobie kogoś z Zielonej Góry, podobno rzeczoznawca z tego samego miasta co właściciel- czyżby kumpel -i ten właściciel, nie podając przyczyny nie uznał mojej reklamacji w efekcie torebka z Chin na śmietnik,firma lipa i tyle , ja już tam nie kupię nic niech właściciel robi wały w mieście gdzie ma firmę a nie u nas.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
13 lutego 2013r. o 20:55
~ napisał(a): podstawą do reklamacji jest paragon :)


Podstawą tak, ale nie jedyną. Nie posiadając paragonu można reklamować towar.
http://reklamacjatowaru.pl/czy-reklamacja-bez-paragonu-jest-mozliwa/


Dopisane 13.02.2013r. o godz. 20:55:

Co do samego rozpatrzenia reklamacji to mam na temat sklepu CCC Carrefour wyrobione zdanie. Rozpatrują sami i w moim przypadku próbują wmówić bzdury. Ale to moje spostrzeżenia gdyż mojego problemu dotyczyły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2013r. o 21:02
ogólnie w CCC przyjmowanie reklamacji jest ograniczone do absulotnego minimum, inna sprawa, że bardzo łatwo odrzucić reklamacje używanego obuwia...

lj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.