Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Reklamacje

4106
#igrek nieaktywny
13 lutego 2013r. o 21:06
co to znaczy używanego ? Mojej żonie po 2 dniach odleciał z buta obcas i próbowali mi wmówić, że weszła w kratkę - a szewc stwierdził tandetne przybicie do podeszwy :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2013r. o 22:40
no to jest własnie używane. Czyj szewc? Wg rzecznika praw konsumenta można domagać się reklamacji ale pierw trzeba wysłać obuwie do niezależnego rzeczoznawcy i dopiero jak jego opinia jest odpowiednia to można reklamować. Koszt takiej zabawy to ok 120-150 zł (nie pamiętam dokłanie) więc gra nie warta świeczki. To się dotyczy takich śmiesznych sklepów typu CCC. Zapewne w tych powazniejszych salonach to mają inne podejście do sprawy

lj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2013r. o 23:00
Więc dlatego zapytam , gdzie w B-c wszywają zamki do butów i jaki to jest koszt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2013r. o 23:01
ogólnie w CCC przyjmowanie reklamacji jest ograniczone do absulotnego minimum, inna sprawa, że bardzo łatwo odrzucić reklamacje używanego obuwia...

lj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2013r. o 9:34
~ napisał(a): Więc dlatego zapytam , gdzie w B-c wszywają zamki do butów i jaki to jest koszt


Dołączam się do pytania!!

Kupiłam skórane kozaki w zeszłym roku w BOTI, i teraz zepsul się zamek. Sklep BOTI w KAUFLANDZIE jest zamnięty jak narazie. Ale i tak nie wiem czy by uwzględnili reklamacje, więc zostaje mi wymiana zamka we własny akresie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
14 lutego 2013r. o 9:37
To nie chodzi o ograniczanie do minimum reklamacji tylko uwzględnianie tych zasadnych. Jeśli na drugi dzień po zakupie odpada obcas a nie ma śladów , że ktoś go złamał wdeptując w jakąś kratkę (i tego faktycznie nie zrobił) to wypadałoby taki but naprawić na podstawie reklamacji - koszt 15 złotych u szewca :/ a tak drugim razem będę sklep ten omijał bo mają w du-ie klienta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
14 lutego 2013r. o 9:44
a ja po 3 latach wygrałem sprawę sądową z MEDIA MARKT LEGNICA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
14 lutego 2013r. o 10:23
Dlatego buty kupuje w deichmanie - w legnicy itp. tam nigdy nie marudzili przy reklamacji- za każdym razem wybierałem sobie nowe buty - tak już półtora roku reklamuje buty :) które - jak to chińskie - psują się po 2-5 msc

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza