Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oddaj krew w Jednostce Wojskowej - 04.03.2013r :)

3145
#hemi nieaktywny
21 lutego 2013r. o 7:54
Jak w temacie:
W JW1145 przy al. wojska polskiego 54 organizowana jest jak zwykle co ok.2 miesiące zbiórka krwi (przyjedzie stała ekipa z WCKiK Wrocław), ostatnio widzieliśmy sie tuż po nowym roku,a najbliższa akcja zbiórki krwi będzie miała miejsce 04.03.2013r.
GODZ: 9:00-12:30
DO OSÓB ,KTÓRE W 2012r. ODDAWAŁY KREW W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ JW 1145!!
Czekają do odbioru zaświadczenia o oddaniu krwi.Przy da się to do odliczenia pewnej sumki od podatku :)

Zmoderowano 22.02.2013 godz.15:52 - powód: (hemi)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
391
kacfrojd
21 lutego 2013r. o 8:04
to w szpitalu nie można jusch oddawać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~swojak niezalogowany
21 lutego 2013r. o 8:12
oczywiście, że będę i zapraszam innych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jw gc niezalogowany
21 lutego 2013r. o 10:30
kacfrojd napisał(a): to w szpitalu nie można jusch oddawać ?


w szpitalu od dawna nie,a maul.zwyciestwa tez juz dawno zamkniete..Sostaja takie "ochłapy" w postaci krwiobusa ,który jest 4-5dni /mc i inicjatywy jednostki woskowej z akcjami raz na 2 miesiące.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M.G niezalogowany
21 lutego 2013r. o 12:35
Oddałam krew w Jednostce 4 stycznia, więc 4 marzec to chyba troszkę za szybko, ale z tego co wiem to w dniach 12-13 kwietnia br. WCKiK będzie miało punkt poboru w ZSOiZ na Kmuny Paryskiej, podczas " Szpikolady" :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
391
kacfrojd
21 lutego 2013r. o 13:18
mam oddane 9,5l coś za to przysługuje ? ulgi w mzk jeszcze istnieją dla HDK w B-cu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polonista niezalogowany
21 lutego 2013r. o 13:28
"jusch"to chyba z niemieckiego?? co to znaczy????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
391
kacfrojd
21 lutego 2013r. o 14:22
mam oddane 9,5l coś za to przysługuje ? ulgi w mzk jeszcze istnieją dla HDK w B-cu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza