Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Oddaj krew w Jednostce Wojskowej - 04.03.2013r :)

~mir.ko niezalogowany
22 lutego 2013r. o 16:30
zniżka na paliwo powinna być od litra :) , który mi ciężko zamknąc hihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ameise niezalogowany
22 lutego 2013r. o 21:22
Hemi - a mógłbyś mi powiedzieć czy po oddaniu krwi człowiek jest osłabiony bardzo? wiem głupie pytanie ale chcę po raz pierwszy oddać krew bo w końcu mogę :) a jestem spoza Bolesławca i nie wiem jak to się ma do prowadzenia auta? będę wdzięczna za odp :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
22 lutego 2013r. o 21:32
nie ma reguły,jedni sa osłabieni ,a inni nic nie czują,żadnych zmian.
Jest tak że kawał chłopa zemdleje po oddaniu krwi,a inna dziewczynę chudzinkę nawet nie osłabi oddanie krwi.

Aby zminimalizować ryzyko np.omdlenia po oddaniu krwi (szczególnie pierwszym!) to trzeba sie porządnie wyspać,zjeść sniadanie i...nie wychodzić na fajka tuz po oddaniu krwi :]

Co do jazdy samochodem...hmm...nie demonizujmy,że jadąc do domu po oddaniu krwi sie od razu robi słabo i mamy dzwona,aczkolwiek raczej bezpiecznie było by ,aby podczas jazdy był ktos z tobą ;)

Inna kwestia,że jak ma ci się zrobić słabo,to zrobi ci się w trakcie lub po oddaniu krwi.
Jak nic ci nie będzie po oddaniu krwi,to raczej będzie bezpiecznie :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krewniak niezalogowany
28 lutego 2013r. o 13:56
Temat do góry :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
1 marca 2013r. o 7:46
juz w poniedziałek ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hemi niezalogowany
3 marca 2013r. o 22:09
już jutro:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~swojak niezalogowany
4 marca 2013r. o 12:26
oddałem , pozdrawiam bardzo miłe panie pielęgniarki.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
4 marca 2013r. o 17:04
dzisiejsza akcja zakończona wielkim sukcesem:) Po średnio udanej akcji w styczniu dzisiaj był bardzo dobry dzień,bo krew oddało aż 42 osoby,dobry wynik jak na ok.4h !!!![img=1362413058_ywoj66t.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza