Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wieś Ocice jaka opinia?

4214
#fellow nieaktywny
26 lutego 2013r. o 14:23
Ocice wieś, jaka opinia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10255
#domi89 nieaktywny
26 lutego 2013r. o 14:48
nie mieszkam tam ale mam rodzinke. uwielbiam tą wioske. spokój spokój spokój i cudowni ludzie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2013r. o 15:01
domi89 napisał(a): nie mieszkam tam ale mam rodzinke. uwielbiam tą wioske. spokój spokój spokój i cudowni ludzie:)

ha ha ha :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4214
#fellow nieaktywny
26 lutego 2013r. o 15:07
Sasziedzi normalni? nie latają pożyczac pieniądze po ludziach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
26 lutego 2013r. o 15:58
Wieś amatorów nalewek..............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
26 lutego 2013r. o 16:00
cudowni ludzie to chyba troszke przesada :D czy pożyczają kase to zależy ludzie są różni tak jak wszędzie ode mnie tylko jedna osoba chciała kasy ale już mam spokój , żeby nie teście to była bym tu nawet szczęśliwa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosc niezalogowany
26 lutego 2013r. o 16:00
~ania napisał(a): Wieś amatorów nalewek..............


Czyli wieś jak wieś ;) koło sklepu zawsze się znajdą tacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kowalikowa niezalogowany
26 lutego 2013r. o 16:10
łojtajojta co wy tuta wypisujeta??? my tu szczęśliwe wszystkie są ! i nie potrza nam miastowych co by tu się szarogęsili! i jakie nowe porządki wprowadzali. jeszcze tylko mazumanów tu nam brakuje!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza