Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wieś Ocice jaka opinia?

~mieszkaniec Ocic niezalogowany
27 lutego 2013r. o 10:12
A kogo to interesuje ile rodzin nie chodzi do kościoła ,a ile chodzi tylko po to by obgadać póżniej sąsiadów!
A co do mieszkańców Ocic sa to najczęściej ludzie wścibscy (łącznie z księdzem ),zawistni ,nie widzą co mają pod nosem ale widzą co sąsiad ma pod lasem ,jak pozwolisz to nie odczepisz się od usłużnych sąsiadek wpadających codziennie na kawkę przed 8 rano .A i niektórzy lubią robić z siebie oszołomów (szczególnie w internecie ) i stąd przekonanie przyjezdnych że wszyscy Ociczanie tacy są :) Ale zdarzają się też normalni sąsiedzi na których można liczyc w każdej sytuacji :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stachu z ŁOcic niezalogowany
27 lutego 2013r. o 11:11
ot żeś wiedział co powiedzieć. Pewnie do kościoła to chodzisz jak w potrzebie jesteś. Wiencej na kawe to do ciebie nie przyjdę a obornik to se sam wywieze taczką !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja z Ocic niezalogowany
27 lutego 2013r. o 13:36
:D ale sie usmialam-ciekawy temat :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10255
#domi89 nieaktywny
27 lutego 2013r. o 13:38
ja uwielbiam ta wioseczke. zalezy z jakimi ludzmi ma sie do czynienia. aborygeni zawsze znajdą sie wszedzie, ale ten spokoj jest boski. perspektyw na życie brak jak wszedzie, ale cóż taki kraj i taka władza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja z Ocic niezalogowany
27 lutego 2013r. o 13:39
fellow napisał(a): Ocice wieś, jaka opinia?
A co chcez tam zamieszkac? :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Elka niezalogowany
13 marca 2013r. o 21:43
Kowalikowa weź najpierw słownik w rękę i naucz się czytać i pisać PROSTOTO Pie... ;) hahahahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2013r. o 21:56
~stachu z Łocic napisał(a):
lia napisał(a): ... dla większości dalekim sąsiadem
w Łocicach chyba tylko 3 rodziny do kościoła nie chodzom także nie dla większości w tem przypadku :)
A gdzie chodzą te 3 rodziny ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~najk niezalogowany
13 marca 2013r. o 22:44
Ocicoka łatwo poznać " Boga mi " , ale żem się ochloł wczoraj bełtów, a jeszcze łatwiej Gumieroka , bełt mu nie wypada z ręki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza