Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zwrot udziałów członkowskich w spółdzielni "Bolesławianka"

~light niezalogowany
2 marca 2013r. o 19:08
~Ja napisał(a): To wracaj do wspólnoty pajacu jeden, po co przylazłeś do spółdzielni? Mnie tu dobrze a ty spadaj na drzewo1


jakis ob-ciagacz pana H.e.tela sie wypowiedzial. Spoldzielnie do likwidacji a oszustow do pudla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2013r. o 21:40
zamienił stryjek siekierkę na kijek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2643
#edzia nieaktywny
3 marca 2013r. o 11:56
No i właśnie o to chodzi.Weźmy sprawy w swoje ręce i coś z tym zróbmy.Narzekanie nic nie daje,albo my coś zmienimy w Polsce,albo trzeba będzie się zabierać za granicę...choc nie wiem czy to nie lepsze i prostsze wyjście...Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2013r. o 13:43
moja babcia tez miala udzialy,co prawda wycofala je i nie dostala nic, ale doslownie pare lat temu (moze z 5-8) udzialowcy odpowiednio do swoich wkladow otrzymali pieniadze ze sprzedanych lokali, pomimo ze kase wplacali przed rzekoma deminacja,,, ZAJMIJ SIE TO SPRAWA I NIE ODPUSZCZAJ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2643
#edzia nieaktywny
3 marca 2013r. o 14:58
Od razu mi lepiej:)dziękuje:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 marca 2013r. o 15:08
Może będzie precedens. Zdałoby się wstrząsnąć tym socjalistycznym reliktem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2013r. o 15:18
Cieszę się że powstał taki temat gdyż o takich zwrotach nie wiedziałam nic.Byłam członkiem spółdzielni przez 30 lat, a 3 lata temu sprzedałam mieszkanie i nikt mnie nie poinformował że są jakieś udziały członkowskie. Mam pytanie ,kto może ubiegać się o zwrot takich udziałów? Proszę uświadomcie mnie w tym temacie.Za co serdecznie dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2643
#edzia nieaktywny
3 marca 2013r. o 15:22
O zwrot może starac się każdy,kto posiadał udziały w spółdzielniach czyli posiadacze mieszkań,członkowie spółdzielni,ale dopiero po ustaniu członkowstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego