Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

carrefour promocja jeden plus drugi za grosz

~bronek niezalogowany
3 marca 2013r. o 17:47
Witam.W sobotę zakupiłem w carrefourze piwo nad którym ,przy którym była reklama iż biorąc jeden 4pak drugi jest za 1gr ,oraz zakupiłem kilka czekolad przy których dokładnie sprawdziłem zgadzały się kody też była promocja 1+drugi za 1gr , przy zapłaceniu okazało się że za piwo zapłaciłem normalnie a z 6czekolad odbito z jednej cenę, gdy poszedłem do informacji z uśmiechem uświadomiono mnie z ulotki! której na sklepie nie było tylko pani miała ze piwo było do piątku a czekolad można tylko jeden komplet na jeden paragon.ulotka była jedyną informacją i to o czekoladach małymi literkami ,przy produktach żadnych informacji ani przekierowań do ulotki ,tego dnia dożo osób widziałem miało taki problem. czy jeśli jest taka promocja i nie ma nic opisane o jej warunkach czy nie powinienem dostać produkty tak jak przy nich pisze ,moim zdaniem jest to przestępstwo-złamanie umowy kupna sprzedaży.czy jest jakaś instytucja w bolesławcu dzięki której można taki problem rozwiązać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2576
#dejwol nieaktywny
3 marca 2013r. o 18:56
pewnie masz racje
ale ja nauczony tymi promocjami wiem, gdzie szukać małych literek i gwiazdek, więc wiedziałem jakie produkty i kiedy są objęte promocją, nie wspominając już, że tylko jeden produkt masz za jeden grosz

drugi raz też będziesz wiedział :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bronek niezalogowany
3 marca 2013r. o 19:15
w jakim sensie jeden? w kauflandzie gdy była taka promocja to wziełęm 20czekolad i nie było problemu ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
3 marca 2013r. o 20:33
~bronek napisał(a): Witam.W sobotę zakupiłem w carrefourze piwo nad którym ,przy którym była reklama iż biorąc jeden 4pak drugi jest za 1gr ,oraz zakupiłem kilka czekolad przy których dokładnie sprawdziłem zgadzały się kody też była promocja 1+drugi za 1gr , przy zapłaceniu okazało się że za piwo zapłaciłem normalnie a z 6czekolad odbito z jednej cenę, gdy poszedłem do informacji z uśmiechem uświadomiono mnie z ulotki! której na sklepie nie było tylko pani miała ze piwo było do piątku a czekolad można tylko jeden komplet na jeden paragon.ulotka była jedyną informacją i to o czekoladach małymi literkami ,przy produktach żadnych informacji ani przekierowań do ulotki ,tego dnia dożo osób widziałem miało taki problem. czy jeśli jest taka promocja i nie ma nic opisane o jej warunkach czy nie powinienem dostać produkty tak jak przy nich pisze ,moim zdaniem jest to przestępstwo-złamanie umowy kupna sprzedaży.czy jest jakaś instytucja w bolesławcu dzięki której można taki problem rozwiązać.



sprawdza się przysłowie:
chytry dwa razy traci!!!


Zmoderowano 03.03.2013 godz.21:22 - powód: powielony post (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2013r. o 21:06
koehl napisał(a): sprawdza się przysłowie:
chytry dwa razy traci!!!
Jeżeli chytry jest cwany i spostrzegawczy, to zawsze zyskuje :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XYZ niezalogowany
3 marca 2013r. o 21:28
dejwol napisał(a): pewnie masz racje
ale ja nauczony tymi promocjami wiem, gdzie szukać małych literek i gwiazdek, więc wiedziałem jakie produkty i kiedy są objęte promocją, nie wspominając już, że tylko jeden produkt masz za jeden grosz

drugi raz też będziesz wiedział :)



Jestem ciekawa czy kupowales w sobote plyn uniwersalnu cif gdzie byla cena zarowno na ulotce jak i w markecie a po zakupie okazalo sie , system nie wprowadzil rabatu w kasach,Ciekawe ile osob w ten sposob zaplacilo za 2 cify po 9.99.CIEKAWI MNIE CZY TYM RAZEM BYLES TAKI UCZONY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gizek niezalogowany
3 marca 2013r. o 22:28
~bronek napisał(a): Witam.W sobotę zakupiłem w carrefourze piwo nad którym ,przy którym była reklama iż biorąc jeden 4pak drugi jest za 1gr ,oraz zakupiłem kilka czekolad przy których dokładnie sprawdziłem zgadzały się kody też była promocja 1+drugi za 1gr , przy zapłaceniu okazało się że za piwo zapłaciłem normalnie a z 6czekolad odbito z jednej cenę, gdy poszedłem do informacji z uśmiechem uświadomiono mnie z ulotki! której na sklepie nie było tylko pani miała ze piwo było do piątku a czekolad można tylko jeden komplet na jeden paragon.ulotka była jedyną informacją i to o czekoladach małymi literkami ,przy produktach żadnych informacji ani przekierowań do ulotki ,tego dnia dożo osób widziałem miało taki problem. czy jeśli jest taka promocja i nie ma nic opisane o jej warunkach czy nie powinienem dostać produkty tak jak przy nich pisze ,moim zdaniem jest to przestępstwo-złamanie umowy kupna sprzedaży.czy jest jakaś instytucja w bolesławcu dzięki której można taki problem rozwiązać.


A moim zdaniem Twoja nieprzeciętna chytrość sprawiła, że zatraciłeś część zdrowego rozsądku, przyćmił ci się wzrok i sam "wlazłeś" na minę zastawioną przez sprytniejszych od ciebie handlowców. Jeśli uważasz,że zostałeś oszukany ( bo w sobotę nie chcieli ci sprzedać za 1 gr drugiego piwa,które tak sprzedawali do piątku) to zwróć się do nich ze skargą albo zaskarż ich w UOKiK a nie biadol na wszystkich lokalnych portalach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2013r. o 22:52
przecież tam w kerfie są żółte cenówki z datami kiedy obowiązuje dana promocja... nie doczytałeś to i teraz sobie można po biadolić... ja nie ufam żadnym sklepom, sklepikarzom pytam po dwa razy nawet jak cos wydaje się oczywiste bo 'Polska to dziki kraj";p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.