Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

carrefour promocja jeden plus drugi za grosz

~Małgo niezalogowany
4 marca 2013r. o 8:11
Myślę kochani że Ci co piszą że to z chytrości to śpią na pieniądzach bo mnie się zdaje że idąc na takie przeceny szukamy raczej oszczędności a nie składamy hałdy towaru nie wiadomo po co ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2013r. o 9:12
też się nabrałam jak coś było w promocji tylko w 3 dni a ja tego nie doczytałam i myślałam że cały czas trwania gazetki... ;( ;( ;(
chyba właśnie o to im chodzi, człowiek nie doczyta a oni na tym zyskują... ktoś w stolicy chyba to wymyśla...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
4 marca 2013r. o 9:24
co wy tacy naiwni, coś kosztuje tanio a coś drożej i taaka promocja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10480
#Kaliszczak nieaktywny
4 marca 2013r. o 10:18
Jeśli bronek został "oszukany" na promocji, to mógł przy kasie odmówić zapłaty i zwrócić towar. Bystrym należało być przy kasie!Tutaj na bolecforum zadośćuczynienia nie dostanie, może tylko zaprezentować swoją frustrację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos:D chcesz pisz. niezalogowany
4 marca 2013r. o 13:36
ale wy sie ludzie czytac nauczcie a nie macie pretensje do ludzi czy pracowników.... nauczcie sie czytac ze zrozumieniem a nie na forum piszecie bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! !! !! ja nie miałem nigdy tam takiego problemu... kasjerzy mili... co tu wiecej mówić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1136
#Paulina nieaktywny
4 marca 2013r. o 15:37
Mówcie co chcecie, ale tam często mają niezły bałagan. Wielokrotnie nie mogłam znaleść ceny pod towarem i musiałam lecieć pod czytnik, albo przy kasie okazało się, że cena pod towarem dotyczyła zupełnie innego towaru, choć owszem, można było zrezygnować z zakupu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
4 marca 2013r. o 17:44
To może trzeba było wezwać lidera tego działu??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przemas niezalogowany
4 marca 2013r. o 19:16
ja to zawsze w takiej sytuacji ide do punktu obsługi klijenta i oddaje towar bo jak dla mnie to jest czyste oszustwo bo gazetek prawie nigdy niema a jak juz sa to trzeba im sie dokladnie przygladac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.