Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opinie o Bolesławieckich aptekach.

4218
#zofka nieaktywny
7 marca 2013r. o 18:37
A ja chodzę prawie zawsze do apteki przy szpitalu na Jel.Górskiej.Bardzo zadowolona . :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 19:49
zofka napisał(a): A ja chodzę prawie zawsze do apteki przy szpitalu na Jel.Górskiej.Bardzo zadowolona . :D
Słabo zaopatrzona i trzeba zawsze iść do centrum miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
7 marca 2013r. o 22:26
apteki som dobre bo morzna w nich kupic leki i nie tylko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klientka niezalogowany
8 marca 2013r. o 9:51
~ napisał(a): Myślałem że do piekarni chodzi się aby kupić chleb a tutaj mówią mi że mam znać piekarza, czy jest miły, czy ekspedientki nie zdradzają męża...
Ludzie, wchodzicie do apteki, dajecie receptę ,płacicie i wychodzicie.
Nie rozumiem tej całej otoczki która farmaceutka jest miła a która stanowcza. To wy spędzacie miło czas w aptece tak jak już się dzieje w galeriach handlowych ,że musicie celebrować zakup leków?



jaks urazona Pani farmaceutka chyba sie wypowiedziala:))) kto tu pisze o zdradzaniu meza? no prosze Pani taki przyklad z grubej rury....no ale jesli chodzi o zakup lekow to sie bardzo mylisz. nie idzie sie do apteki aby dac recepte zaplacic i wyjsc,co niektorzy ida po porade,dowiedziec sie czegos wiecej a jesli porównujecie sie do piekarza sprzedajacego chleb to po co wam studia.? Czyli kazdy moze bez wiekszej wiedzy sprzedawac leki.?! Ja polecam apteke na staszica Pan farmaceuta lepszy niz lekarz, opisze lek,podpowie jak go stosowac,poprostu jest swietny i ceny wcale nie sa wygorowane, jest milo az chce sie tam isc....polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zyb niezalogowany
8 marca 2013r. o 11:54
Wszystkie są doopy, bo traktują klienta jak idiotę, i nie sprzedadzą leków puki nie pokarze się świstka od lekarza, zwanego receptą, a zdobycie tego świstka to 80 -100zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 12:17
ha. niedawno kupilem lek na recepte bez papieru. czasami aptekarz musi wyreczyc lekarza gdy o recepte ciezko. plus za takie podejscie. niestety nie moge powiedziec gdzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klientka niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:03
~ napisał(a): ha. niedawno kupilem lek na recepte bez papieru. czasami aptekarz musi wyreczyc lekarza gdy o recepte ciezko. plus za takie podejscie. niestety nie moge powiedziec gdzie :)



zadna nowosc, aptekarz tez lekarz,haha, maja swoje sposoby i nawet dobrze czasem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:20
~Hajmo napisał(a): Apteki

Nie są Nam w ogóle potrzebne , gdyż my ludzie przebywający tu na Ziemi jako doskonałe dzieło Stworzyciela jesteśmy samouleczalni .Mamy bardzo wiele darów.
i to jest Prawda.Każdy lek jest trucizną.
Zatruwają Nas wszyscy a to Ty musisz człowieku zadbać o siebie i swoje zdrowie.Mamy energie i siłe w sobie dana nam przez Pana ...APTEKI TAK JAK I LEKARZE I WIELE INNYCH NAPEDÓW W ROZPĘDZIE :)ABY SIE DORABIAĆ NA NAS I TRZYMAĆ W CIEMNOCIE.Nie korzystam z Apteki od 2 lat ...niby miałam brać leki dożywotnio i chorowałam a ile pieniędzy ..Sami Państwo wiecie...i nic to nie dawało .A DZIS JEST Inaczej
Odnalazłam Prawdę o Nas o Panu Jezusie Chrystusie o życiu i Stworzycielu .Każdy ZIEMIANIN ma obowiązek rozwijać sie duchowo.Bo w duchu zawarta jest cała jego Prawda...
APTEKI TO KOLEJNY KONCERN...
I tu jest cala prawda,sa tez ksiazki:jak byc bogatym,jak byc madrym,jak byc zdrowym itd. wystarczy przeczytac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.