Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opinie o Bolesławieckich aptekach.

~była klientka niezalogowany
10 marca 2013r. o 18:31
Apteka w Rynku, niegdyś chyba najlepsza, ale od jakiegoś czasu mam wrażenie że mają swoje plany sprzedażowe na niektóre farmaceutyki.. przychodzę proszę o lek a Pani swoje.. o ile ktoś młody będzie sie upierał przy tym po co przyszedł o tyle osoby starsze wręcz wstydzą się odmówić :(
niefajnie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4632
#Ania81 nieaktywny
10 marca 2013r. o 23:33
Apteka pod "klpnami" zawsze kolejka, apteka "targowa"tanio ale nie miłe laski apteka w domu handlowym"pod klonami" tragedia pan który sprzedał mi syrop nawet nie wiedział co to jest....a jak zapytałam pana czy ma to powiedział że takiego nie ma ...a za plecami na półce stał ....wstyd.....


Fajna apteka w tesco...........miła sympatyczna obsługa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
11 marca 2013r. o 0:24
dobra apteka jest obok policji, bodajże "Kangur" :) miłe farmaceutki i fachowo doradzą. ceny też ok

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aniolek niezalogowany
11 marca 2013r. o 9:59
jak widac kazdemu zalezy na milej obsludze i kompetencji farmaceuty:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tadam niezalogowany
11 marca 2013r. o 16:25
Generalnie w każdej otwartej aptece powinien być zawsze magister farmacji. Takie jest prawo. W Bolesławcu jest kilka aptek które ten wymóg spełniają. To jest m.in pod kolonami, tesco i może jeszcze ze dwie. Większość kładzie lachę na to i w związku z tym mają niższe ceny bo zatrudnienie fachowca więcej kosztuje niż zatrudnienie sprzedawcy po przyuczeniu. To tak jakby pójść do lekarza a tam spotkamy pielęgniarkę bo na lekarza nas nie stać. Radzę więc chodzić tam gdzie fachowo się traktuje pacjenta. W Bolesławcu wśród aptekarzy rządzi kasa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
13 marca 2013r. o 10:24
Brak magistra farmacji w aptece, to wymóg prawny. Jeśli nie ma go w danej chwili, to apteka powinna być zamknięta. Musi być obecny w niej w czasie godzin pracy apteki. Tylko ze to klika i nawet nadzór apteczny olewa takie kontrole aptek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
13 marca 2013r. o 15:04
~klientka napisał(a):
~ napisał(a): Myślałem że do piekarni chodzi się aby kupić chleb a tutaj mówią mi że mam znać piekarza, czy jest miły, czy ekspedientki nie zdradzają męża...
Ludzie, wchodzicie do apteki, dajecie receptę ,płacicie i wychodzicie.
Nie rozumiem tej całej otoczki która farmaceutka jest miła a która stanowcza. To wy spędzacie miło czas w aptece tak jak już się dzieje w galeriach handlowych ,że musicie celebrować zakup leków?



jaks urazona Pani farmaceutka chyba sie wypowiedziala:))) kto tu pisze o zdradzaniu meza? no prosze Pani taki przyklad z grubej rury....no ale jesli chodzi o zakup lekow to sie bardzo mylisz. nie idzie sie do apteki aby dac recepte zaplacic i wyjsc,co niektorzy ida po porade,dowiedziec sie czegos wiecej a jesli porównujecie sie do piekarza sprzedajacego chleb to po co wam studia.? Czyli kazdy moze bez wiekszej wiedzy sprzedawac leki.?! Ja polecam apteke na staszica Pan farmaceuta lepszy niz lekarz, opisze lek,podpowie jak go stosowac,poprostu jest swietny i ceny wcale nie sa wygorowane, jest milo az chce sie tam isc....polecam



Tak btw. Zeby pracowac w aptece nie trzeba miec studiow, wystarczy miec studium nawet matura nie jest do tego potrzebna :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paulina niezalogowany
13 marca 2013r. o 15:12
Ja najbardziej lubie apteke "u neli" po pierwsze 24 na dobe wiec nie musze leciec na leb na szyje zeby zdazyc wykupic leki a drugim atutem jest parking zawsze jest gdzie stanac no i obsluga bardzo mila :) tylko tam kupuje bo jest mi wygodnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.