Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przychodnia na ul. Karola Miarki.

~ niezalogowany
12 marca 2013r. o 10:30
~ala napisał(a): No właśnie, skoro dostaję wezwanie na szczepienie z konkretną datą, to dlaczego nie można być zarejestrowanym automatycznie na ten dzień (ewentualnie telefonicznie doprecyzować godzinę, aby innym nie blokować), tylko trzeba z rana swoje odstać? Przecież to nielogiczne. A jeśli nie uda mi się załapać na wolny termin przyjęć, albo po prostu nie mam jak w tym dniu z rana stawić się w rejestracji, to co? Przepada termin i dawka szczepienie? Trzeba czekać na kolejne wezwanie i liczyć, że tym razem los się uśmiechnie? Ja też nie mam żadnego emeryta, który mógłby mnie rano zarejestrować. Kombinujemy z mężem, jak się da. Telefonicznie to nawet nie próbuję, bo i tak po 9 to brak wolnych terminów. Pani F unikam po kilku nietrafionych diagnozach. A co do pań z rejestracji - mam wrażenie, że są po prostu przepracowane.

Nieprawda. Mój syn miał wezwanie na szczepienie teraz w marcu. Ponieważ jest to już duże dziecko :P poszedł sam, bez uprzedniej rejestracji. Na wezwaniu jest podana data i godzina / plus-minus /. Bez problemu zbadał Go lekarz i został zaszczepiony. Natomiast jeśli chodzi o zarejestrowanie się do lekarza z chorobą to uważam, że jest to najgorsza przychodnia w B-cu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
12 marca 2013r. o 22:37
Ja po prostu zapytałam o to panią w rejestracji i otrzymałam odpowiedź, że na szczepienie z wezwania też rejestracja obowiązuje. To dobrze, że lekarz był człowiekiem, a nie biurokratą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarzabek niezalogowany
12 marca 2013r. o 22:42
~ napisał(a): Nieprawda. Mój syn miał wezwanie na szczepienie teraz w marcu. Ponieważ jest to już duże dziecko :P poszedł sam, bez uprzedniej rejestracji. Na wezwaniu jest podana data i godzina / plus-minus /. Bez problemu zbadał Go lekarz i został zaszczepiony. Natomiast jeśli chodzi o zarejestrowanie się do lekarza z chorobą to uważam, że jest to najgorsza przychodnia w B-cu.

chyba nie mówimy o tej samej przychodni u pana Ż......
też byłem z dzieckiem na szczepieniu w marcu i jakoś musiałem się rejestrować normalnie a termin i owszem podany ale bez godziny

Zmoderowano 13.03.2013 godz.19:34 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2013r. o 10:54
Więc może mamy jakieś "chody" ? :D Ale tak było. Na skierowaniu podany był dzień i przedział godzin 8-10. Syn poszedł po pierwszej lekcji. Ponieważ z jego rocznika było więcej młodzieży więc musiał poczekać ok. pół godziny do lekarza i to wszystko. Ale i tak przymierzam się zmienić przychodnię.

Zmoderowano 13.03.2013 godz.19:36 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
13 marca 2013r. o 19:11
ja piszę o przychodni pana Ż właśnie. i raczej nie planuję zmienić, bo tu mam blisko i nie mam ochoty na szukanie i poznawanie nowych lekarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madzik niezalogowany
14 marca 2013r. o 7:19
Ta przychodnia to jakaś porażka. Trzeba stać w kolejce z dzieckiem i marznąć gdy te pielegniareczki mogą się grzać kawką. A żeby się rano dodzwonić to graniczy z cudem, bo wiecznie telefon jest zajęty. Już nieraz byłam świadkiem w tej przychodni jak jedna z nich rozmawiała sobie przez telefon z koleżanką, gdy w ty czasie mógł dzwonić pacjent! SKANDAL !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2013r. o 8:55
~ala napisał(a): ja piszę o przychodni pana Ż właśnie. i raczej nie planuję zmienić, bo tu mam blisko i nie mam ochoty na szukanie i poznawanie nowych lekarzy


NO OCZYWIŚCIE NIE MASZ CZASU NA NOWE ZNAJOMOŚCI......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 marca 2013r. o 11:40
juz dawno wypisalem siebie i cala moja rodzine z tego przybytku, dziekuje grzecznie za taka przychodnie gdzie lekaz nie potrafi rozpoznac podstawowej choroby, a recepcjonistki maja chorego gleboko w d.... ,a wogole szkoda gadac. proponuje drogi wlascicielu przychodni cos z tym zrobic, a nie tylko sciagac kase za ilosc pacjentow z nfz. wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego