Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przychodnia na ul. Karola Miarki.

~ja niezalogowany
14 marca 2013r. o 13:59
Krytykanci tej przychodni rzeczywiście powinni ją zmienić - na jakąś psychiatryczną. W porównaniu z większością POZ w Bolesławcu, przychodnia jest więcej niż dobra - o ile nie najlepsza. No i kto was w tej przychodni trzyma??? Wypisujcie się! Natychmiast i nieodwołalnie, zamiast wylewać żale w internecie. Mniej frustratów będzie wśród pacjentów, którzy zostaną w przychodni, a co za tym idzie - jeszcze milej będzie tam przychodzić. Personel "średni" przychodni jest bardzo sympatyczny, a lekarze świetni. Że bywają sytuacje denerwujące - a pewnie. Wszędzie, gdzie ludzie współpracują z ludźmi są jakieś drobne konflikty. Kto tego nie rozumie, nie powinien w ogóle się wypowiadać. Pseudo intelektualiści naoglądają się seriali, nasłuchają polityków (zwłaszcza platformianej opcji) i już wiedzą, jak powinna funkcjonować przychodnia, ba cała służba zdrowia. Dajcie sobie spokój z tym psioczeniem, bo żal ściska, że w Bolesłąwcu jest tylu ludzi wrednych, złośliwych i roszczeniowych. Ja twierdzę, że to najlepsza przychodnia w naszym mieście. Jeśli twierdzicie, że nie mam racji podajcie - to do krytykantów - gdzie jest lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madzik niezalogowany
14 marca 2013r. o 15:17
To ty musisz się zgłosić do psychiatryka. To jest najgorsza przychodnia w całym Bolesławcu. Pora żeby ktoś zrobił porządek z tym personelem !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 marca 2013r. o 16:15
Ty "madzik", nie filozofuj, a napisz w czym ona jest taka najgorsza. Wtedy pogadamy. Wymień choćby jedną cechę, w której pozostałe przychodnie są lepsze. Czekam... i pewnie się nie doczekam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;; niezalogowany
14 marca 2013r. o 16:24
~ja napisał(a): Ty "madzik", nie filozofuj, a napisz w czym ona jest taka najgorsza. Wtedy pogadamy. Wymień choćby jedną cechę, w której pozostałe przychodnie są lepsze. Czekam... i pewnie się nie doczekam...


a np. nie trzeba stać w kolejce od 5 rano
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2013r. o 16:35
~ja napisał(a): Ty "madzik", nie filozofuj, a napisz w czym ona jest taka najgorsza. Wtedy pogadamy. Wymień choćby jedną cechę, w której pozostałe przychodnie są lepsze. Czekam... i pewnie się nie doczekam...


To że nie można zarejestrować się telefonicznie, albo jest to spory problem, to może jedyna wada, ale niestety najważniejsza :| i nie pisz, ze trzeba zmienic przychodnie, dlaczego to przychodnia nie miałaby się zmienić na korzyść dla nas, tylko to my klienci mamy zrobić wypad?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2013r. o 16:49
~;; napisał(a):
~ja napisał(a): Ty "madzik", nie filozofuj, a napisz w czym ona jest taka najgorsza. Wtedy pogadamy. Wymień choćby jedną cechę, w której pozostałe przychodnie są lepsze. Czekam... i pewnie się nie doczekam...


a np. nie trzeba stać w kolejce od 5 rano

Nie pisz bzdur. Od 5 rano.jakos mi wystarczy przyjsc kolo 7 i sie zarejestruje. Takie same kolejki sa na 1 maja. A jak Wam sie nie podoba to sie wypiszcie. To prywatna firma i wlasciciel postepuje tak jak chce.My zadowolony z ibslugi jestes my klientami i jak nie jestes zadowolony z obslugi zmien uslugodawce.A jezeli z jakus powodow dalej chcesz korzystac z tej przychodni to sie godzisz na warunki w niej panujace i w koncu przetancie pisac zle o tej przychodni nue pazuje to sie wypisuje i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Madzik niezalogowany
14 marca 2013r. o 16:53
I bez trudu można się dodzwonić żeby zapisać dziecko a wizytę !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 marca 2013r. o 20:40
Jak się spodziewałem. Masz wielkie G a nie argumenty madzik. W żadnej, dobrej poradni nw Bolesławcu nie zarejestrujesz telefonicznie wizyty dziecka bez trudu. W byle jakiej tak, ale nie w dobrej. Zresztą i na K. Miarki relatywnie łatwo o rejestrację, no chyba, że masz specjalne wymagania dotyczące godziny, konkretnego lekarza itp. Wychodzi więc na moje - jesteś roszczeniową, niedopieszczoną malkontentką, które by istnieć, musi wygadać się w internecie. A w kwestii konieczności stania w kolejce od 5, czy 7, by się zarejestrować... Jestem pacjentem poradni od początku jej powstanie i NIGDY nie rejestrowałem się tam wcześniej niż ok. 9.00. Szedłem jednak wówczas do lekarza (jakiegokolwiek) po poradę i pomoc, a nie, by pokazać jaki ze mnie wążniak i jak ja się znam na wszystkim. Z medycyną włącznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima