Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przychodnia na ul. Karola Miarki.

~;) niezalogowany
14 marca 2013r. o 22:16
~ napisał(a):
~ja napisał(a): I raz jeszcze radzę - wypiszcie się z tej przychodni.


Do jakiej?? :)
Rozważyłbym jakąś dobrą propozycję!! :)


Polecam na ul.,Mickewicza,tam nie ma kolejek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2013r. o 22:22
SZOK, czy naprawdę idzie ci o przychodnię POZ przy K. Miarki czy o cały budynek, w którym prywatną działalność prowadzą przeróżni lekarze specjaliści oraz fachowcy różnych specjalności? Niedługo POZ przy K. Miarki będzie odpowiadała za cały stan służby zdrowia w Bolesławcu. I do "wg" - spoko. Nie ja się napinam, a krytykanci - czyli między innymi ty. Przestrogę z tą żyłką więc rzeknij patrząc w lustro:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2013r. o 23:39
~;) napisał(a): Polecam na ul.,Mickewicza,tam nie ma kolejek .

Czu to ta przychodnia, w której pracuje pani doktor co każdemu noworodkowi chciała krew przetaczać z powodu "wysokiej" bilirubiny, jak jeszcze w szpitalu pracowała?

Zmoderowano 15.03.2013 godz.18:43 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2013r. o 23:45
~;) napisał(a): Polecam na ul.,Mickewicza,tam nie ma kolejek .

no do takiej gdzie nie ma kolejek i można się zarejestrować telefonicznie. Skoro problemem jest to tylko w tej przychodni to wybór jest duży, 1-go maja, stomadent, Staszica, druga na K. Miarki i pewnie jeszcze kila. Wybór jest więc wystarczy tylko papiery z tej zabrać wypełnić druk i korzystać z dobrodziejst innych przychodni

Zmoderowano 15.03.2013 godz.18:43 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oliwia niezalogowany
15 marca 2013r. o 0:28
fajna przychodnia jest na staszica miła obsługa kiedy nie pójdziesz nawet bez rejstracji cie przyjmą najbardziej polecam pania doktor Gertrudę Kaczyńską miła dla pacjęta !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;; niezalogowany
15 marca 2013r. o 6:20
~ napisał(a): a np. nie trzeba stać w kolejce od 5 rano

Nie pisz bzdur. Od 5 rano.jakos mi wystarczy przyjsc kolo 7 i sie zarejestruje. Takie same kolejki sa na 1 maja. A jak Wam sie nie podoba to sie wypiszcie. To prywatna firma i wlasciciel postepuje tak jak chce.My zadowolony z ibslugi jestes my klientami i jak nie jestes zadowolony z obslugi zmien uslugodawce.A jezeli z jakus powodow dalej chcesz korzystac z tej przychodni to sie godzisz na warunki w niej panujace i w koncu przetancie pisac zle o tej przychodni nue pazuje to sie wypisuje i tyle

nie piszę bzdur - niestety taka jest rzeczywistość !! Moje dziecko choruje na chorobę przewlekłą i nieraz muszę być u lekarza 2 razy w tygodniu i w sezonie zachorowań musisz wystać swoje, aby się zarejestrować. Faktem jest to,że nigdy nie odmówiono mi pomocy -wizyty lekarskiej. Utrudnieniem jest to, że ciężko się zarejestrować telefonicznie - nie ważne do którego z lekarzy. Nie każdy ma z kim zostawić dziecko np z 40 stopniową gorączką. Oczywiście godzę się na warunki panujące w tej przychodni, ale w momencie zapisywania się do niej x lat temu takowych warunków nie było i nie było problemu z rejestracją. Zmienić lekarza można oczywiście zawsze, tylko jak ktoś Cię zna, wie na co chorujesz, jakie leki przyjmujesz i wiele innych kwestii - to trudno znaleźć taką drugą osobę której znowu zaufasz i oddasz dziecko w jej ręce....

Zmoderowano 15.03.2013 godz.18:43 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 10:53
przyjmuje tam okulista?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Taki sobie Ja niezalogowany
15 marca 2013r. o 16:44
Zgadzam sie z niektorymi wypowiedziami. Kawka i ploty to ich chleb powszedni, kto to widział aby w rejestracji siedziało aż 5 albo i więcej bab.... ? chodzą jak te święte krowy i nie mają co robić! Nie wystarczy 1-2 tylko musi byc conajmniej 5 !
Zadzwoniłem raz o 9 i chciałem dziecko zarejestrować to mówią ze niestety -nie ma juz miejsc do zadnego lekarza a po chwili gdy powiedziałem ze dziecko ma być dzis szczepione... to o dziwo miejsce szybko się znalazło i nawet mogłem wybrać sobie lekarza... ŻENADA
WIADOMO KASA LECI ZE SZCZEPIONEK!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.