Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przychodnia na ul. Karola Miarki.

~jan niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 11:16
przychodnia 1-go maja tam jest tragedia, panie w rejestracji to jest niewypał (ważniejsze są od lekarzy )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 12:59
~jan napisał(a): przychodnia 1-go maja tam jest tragedia, panie w rejestracji to jest niewypał (ważniejsze są od lekarzy )


Zgadzam się , że panie w rejestracji skutecznie odstraszają pacjentów :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 13:12
należe na 1 maja i nigdy nie miałam problemów z zajerestrowaniem dziecka do lekarza o której godzinie nie poszłam czekałam góra pół godziny,a panie są naprawde miłe nierozumiem tych komentarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjent niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 13:20
Ja była wczoraj w przychodni na Karola Miarki, jestem zadowolona z opieki medycznej w tej przychodni, ale panie z rejestrującej to porażka. Podchodząc do rejestracji oczekiwało by się żeby ktoś chociaż spojrzał w stronę pacjenta, tym czasem nawet jak grzecznie przeprosiłam i powiedziałam o co mi chodzi to musiałam poczekac jakieś dwie minuty, aż panie łaskawie skończą rozmowę o "nowej fryzurce koleżanki", po czym z wielka łaską zarejestrowała mnie. Moim zdaniem Panie tam pracujące nie zachowują podstawowych zasad obsługi pacjenta :| , ale to już sprawa ich szefa i tego co z tym zrobi :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 15:00
a pediatrzy jacy są w tej przychodni? pracuje tam dr.
Narecki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kinia niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 20:38
Zgadzam sie Panie w recepcji sa okropne .I jest tam ich wiecej niz lekarzy .Powinne wszystkie pojsc do zwolnienia moze wtedy zaczna szanowac swoja prace i ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 20:45
jedna tylko z nich potrafi być miła, starsza blondyna z kokiem, a taka czarna ścięta do ramion to porażka, drze się do ucha, następnym razem chyba jej zwróce uwagę że słysze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jyt niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 22:10
zgadzam się ta pani blondynka z kokiem to jest jedna osoba która rozumie ludzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza