Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przychodnia na ul. Karola Miarki.

~ala niezalogowany
15 marca 2013r. o 18:28
~ napisał(a):
~ala napisał(a): ja piszę o przychodni pana Ż właśnie. i raczej nie planuję zmienić, bo tu mam blisko i nie mam ochoty na szukanie i poznawanie nowych lekarzy


NO OCZYWIŚCIE NIE MASZ CZASU NA NOWE ZNAJOMOŚCI......


nie mam tam żadnych znajomości. mam za to dwoje dzieci, z którymi muszę chodzić do lekarza. a poza tym - co tu jakieś znajomości mają do rzeczy? chodzę do przychodni tam, gdzie mi z różnych względów pasuje, a jak bym miała znajomego lekarza, to nie musiałabym wystawać w porannych kolejkach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 20:28
~Taki sobie Ja napisał(a): Zgadzam sie z niektorymi wypowiedziami. Kawka i ploty to ich chleb powszedni, kto to widział aby w rejestracji siedziało aż 5 albo i więcej bab.... ? chodzą jak te święte krowy i nie mają co robić! Nie wystarczy 1-2 tylko musi byc conajmniej 5 !
Zadzwoniłem raz o 9 i chciałem dziecko zarejestrować to mówią ze niestety -nie ma juz miejsc do zadnego lekarza a po chwili gdy powiedziałem ze dziecko ma być dzis szczepione... to o dziwo miejsce szybko się znalazło i nawet mogłem wybrać sobie lekarza... ŻENADA
WIADOMO KASA LECI ZE SZCZEPIONEK!

Nie bo nie powiedziałaś że dziecko jest zdrowe. A tam pewnie miejsca były . Ale co tam ja nie powiem przez telefon, a ta leniwa pielęgniarka nie czyta w myślach i nie wie że ja na szczepienie. Kobieto zacznij naprawy od siebie, a potem cokolwiek wytykaj innym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 22:58
a przychodnie na 1 maja polecacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 7:24
Stanowczo odradzam na 1-go maja. Tam to dopiero tragedia. Dziwi mnie że NFZ się tym nie zainteresuje. Ostatnio o 9 rano odeszłam z kwitkiem bo juz nie było miejsca do żadnego, powtarzam do żadnego lekarza. Kasę to wiedzą jak brać ale żeby przyjąć pacjenta to juz niestety jest problem. Panie w rejestracji chyba nie wiedzą do czego służy telefon bo jeszcze nigdy nie podniosły słuchawki, kiedy dzwoniłam. Tam to tylko recepty wypisują nawet pacjenta oglądać nie muszą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 7:24
Stanowczo odradzam na 1-go maja. Tam to dopiero tragedia. Dziwi mnie że NFZ się tym nie zainteresuje. Ostatnio o 9 rano odeszłam z kwitkiem bo juz nie było miejsca do żadnego, powtarzam do żadnego lekarza. Kasę to wiedzą jak brać ale żeby przyjąć pacjenta to juz niestety jest problem. Panie w rejestracji chyba nie wiedzą do czego służy telefon bo jeszcze nigdy nie podniosły słuchawki, kiedy dzwoniłam. Tam to tylko recepty wypisują nawet pacjenta oglądać nie muszą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4075
#Aga047 nieaktywny
19 czerwca 2013r. o 8:09
zapisałam się dawno temu na ul.K.Miarki do przychodni u dr Tsarachowa,nie narzekam,rejestruję się czasami na kilka dni wcześniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 10:04
ja niby należe do tej na 1 maja ale bardzo żadko tam chodze, nie ma potrzeby a teraz urodze na dniach dziecko i zastanawiam się czy innej nie szukać, a odnośnie dzieci też jest tak kiepsko na 1 maja? ale zgadzam się raczej panie w rejestracji są niemiłe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 10:09
a jest u nas jakaś prywatna przychodnia? coś mi się obiło o uszy że w stomadencie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo